Quote (MuFfaS @ Dec 28 2012 10:45am)
jak mlody pisze ze ruskie sa chujowi to juz wiem ze bede nimi gral ;]
warto rozwijac te lowendowe tanki, czy lepiej sciubic punkty i kase na cos z wyzszym tierem?
albo inaczej jakies konkretne modele z ktorych na ktore warto kolejno przechodzic, zeby jakos tak w miare efektywnie sie rozwijac?
jesli to ma jakies znaczenie to chyba wolalbym smigac czyms w miare zwrotnym o sporym zasiegu niz wielkim powolnym zolwiem ktory jak juz cos namierzy to rozkurwia na hita
graj
tylko jak spotkasz e100 to ciekawe czym go upolujesz