d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1540541542543544805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Dec 28 2012 04:30am
Quote (EustachyMotyka @ Dec 28 2012 10:29am)
ty sie znasz, przedszkolaku


jeśli lubisz być przebijany od przodu to graj :lol:

Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Dec 28 2012 04:31am
Quote (mlody123 @ 28 Dec 2012 11:30)
jeśli lubisz być przebijany od przodu to graj  :lol:


gralem tylko ruskami jak jeszcze w to gralem i byly najlepsze wiec zamilcz
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Dec 28 2012 04:35am
Quote (EustachyMotyka @ Dec 28 2012 10:31am)
gralem tylko ruskami jak jeszcze w to gralem i byly najlepsze wiec zamilcz


nigdy nie wymiatały :bonk:
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Dec 28 2012 04:41am
Quote (mlody123 @ 28 Dec 2012 11:35)
nigdy nie wymiatały  :bonk:


powiedzial mlody/123
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Dec 28 2012 04:43am
Quote (EustachyMotyka @ Dec 28 2012 10:41am)
powiedzial mlody/123


wystarczy popatrzeć na pancerz :bonk:

czym ty jeździłeś kw-1? :lol:
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Dec 28 2012 04:45am
jak mlody pisze ze ruskie sa chujowi to juz wiem ze bede nimi gral ;]

warto rozwijac te lowendowe tanki, czy lepiej sciubic punkty i kase na cos z wyzszym tierem?

albo inaczej jakies konkretne modele z ktorych na ktore warto kolejno przechodzic, zeby jakos tak w miare efektywnie sie rozwijac?

jesli to ma jakies znaczenie to chyba wolalbym smigac czyms w miare zwrotnym o sporym zasiegu niz wielkim powolnym zolwiem ktory jak juz cos namierzy to rozkurwia na hita
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Dec 28 2012 04:47am
Quote (MuFfaS @ Dec 28 2012 10:45am)
jak mlody pisze ze ruskie sa chujowi to juz wiem ze bede nimi gral ;]

warto rozwijac te lowendowe tanki, czy lepiej sciubic punkty i kase na cos z wyzszym tierem?

albo inaczej jakies konkretne modele z ktorych na ktore warto kolejno przechodzic, zeby jakos tak w miare efektywnie sie rozwijac?

jesli to ma jakies znaczenie to chyba wolalbym smigac czyms w miare zwrotnym o sporym zasiegu niz wielkim powolnym zolwiem ktory jak juz cos namierzy to rozkurwia na hita


graj

tylko jak spotkasz e100 to ciekawe czym go upolujesz ;)
Banned
Posts: 1,903
Joined: Aug 5 2007
Gold: 155.10
Warn: 40%
Dec 28 2012 04:48am
Quote (mlody123 @ 28 Dec 2012 12:47)
graj

tylko jak spotkasz e100 to ciekawe czym go upolujesz  ;)


na pewno na t3 spotka e100 :lol:
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Dec 28 2012 04:52am
Quote (JerryK @ 28 Dec 2012 11:48)
na pewno na t3 spotka e100  :lol:


rozumowanie mlodego/123
Banned
Posts: 1,903
Joined: Aug 5 2007
Gold: 155.10
Warn: 40%
Dec 28 2012 04:57am
a nawet, jesli juz tak daleko isc, to chociazby http://wiki.worldoftanks.com/Object_268 tym
Go Back To Polska Topic List
Prev1540541542543544805Next
Add Reply New Topic New Poll