d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1539540541542543805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Dec 27 2012 08:50pm
T1E6 na propsie ;D

a PZ III jako top tier to najlepszy czołg w tej grze i chuj

This post was edited by Nensato on Dec 27 2012 09:04pm
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Dec 28 2012 03:02am
Quote (Nensato @ Dec 28 2012 03:50am)
T1E6 na propsie ;D

a PZ III jako top tier to najlepszy czołg w tej grze i chuj




No chyba nie lol.
Banned
Posts: 1,903
Joined: Aug 5 2007
Gold: 155.10
Warn: 40%
Dec 28 2012 03:48am
Quote (Nensato @ 28 Dec 2012 04:50)
T1E6 na propsie ;D

a PZ III jako top tier to najlepszy czołg w tej grze i chuj


na jakim ty grasz tierze?
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Dec 28 2012 04:04am
Quote (Nensato @ 27 Dec 2012 23:44)
Dobre są gerowskie medy? Zastanawiam się czy kupować panterę czy zacząć rozwijać jakieś inne drzewko od początku.



Gram szwabami. Nie polecam ich HT, do tigera (7 tier) jedyne grywalne czołgi to pz III i vk3601, innymi (włącznie z tigerem, bo też jest chujowy) będziesz się tylko wkurwiał i zanim dojdziesz do 8 tieru, gdzie pojawiają się wreszcie jakieś sensowne maszyny, już dawno o tej grze zapomnisz. Chociaż podobno pz IV trochę fixnęli, ale nie sądzę żeby mu to wiele pomogło.
Jeżeli chcesz grać TD, to imo gery dają radę. Jeżeli HT to ja bym brał amerykańców atm (chociaż do tieru 7 mają chyba jeszcze gorzej niż gery, ale później jest kozak t-29).
Ogólnie ruski są najbardziej OP od zawsze i raczej nic się tutaj nie zmieni w najbliższym czasie.


czyli reasumujac dla nuba totalnego najlepiej zaczac od ruskow ta? w ogole jest sens napierdalac roznymi nacjami czy lepiej sie "specjakizowac" w jednej?
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Dec 28 2012 04:06am
Quote (Nensato @ Dec 28 2012 02:50am)
T1E6 na propsie ;D

a PZ III jako top tier to najlepszy czołg w tej grze i chuj


ale kompromitacja :lol:
Banned
Posts: 1,903
Joined: Aug 5 2007
Gold: 155.10
Warn: 40%
Dec 28 2012 04:10am
Quote (MuFfaS @ 28 Dec 2012 12:04)
czyli reasumujac dla nuba totalnego najlepiej zaczac od ruskow ta? w ogole jest sens napierdalac roznymi nacjami czy lepiej sie "specjakizowac" w jednej?


tak, oszczednosc punktow, pozostale drzewka mozesz sobie rozwijac potem jak juz nazbierasz
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Dec 28 2012 04:12am
Quote (MuFfaS @ Dec 28 2012 10:04am)
czyli reasumujac dla nuba totalnego najlepiej zaczac od ruskow ta? w ogole jest sens napierdalac roznymi nacjami czy lepiej sie "specjakizowac" w jednej?


lepiej

niemieckie albo amerykańskie ;)
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Dec 28 2012 04:20am
Quote (mlody123 @ 28 Dec 2012 11:12)
lepiej

niemieckie albo amerykańskie  ;)


ruskie sa op wiec nie wiem po chuja polecasz te guwna
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Dec 28 2012 04:28am
Quote (EustachyMotyka @ Dec 28 2012 10:20am)
ruskie sa op wiec nie wiem po chuja polecasz te guwna


nie znasz się
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Dec 28 2012 04:29am
Quote (mlody123 @ 28 Dec 2012 11:28)
nie znasz się


ty sie znasz, przedszkolaku
Go Back To Polska Topic List
Prev1539540541542543805Next
Add Reply New Topic New Poll