d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15395405415425431019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Mar 18 2013 02:19pm
Quote (Mentalista @ 18 Mar 2013 22:18)
prezentujecie podobne poziomy intelektualne


alfa i omega się odezwała
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Mar 18 2013 02:23pm
Quote (Keisper @ 18 Mar 2013 22:19)
alfa i omega się odezwała




Member
Posts: 365
Joined: Sep 6 2010
Gold: Locked
Warn: 30%
Mar 18 2013 02:41pm
Quote (Keisper @ Mar 18 2013 10:03pm)
TWÓJ SAMOCHÓD JEST NIERENTOWNY


nie wiem co to znaczy, przeciez taxowki z niego nie bede robil

aleje Jerozolimskie obok Smyka. dojezdza czarny Mercedes, taki czarny i duzy, ale coupe. wiecie, chlopaki z miasta, udaje, ze nie widze, ale wiem, ze chca sie sprawdzic. nie chce mi sie, ale dzieciaki z deskorolkami juz sie gapia i wstrzymuja oddech. jak zwykle, dzieciaki patrza na nas dwoch z szacunkiem, kobiety na przejsciu z pogarda, podpici faceci jak na rownych sobie. patrze, czy mam paliwo i ruszamy energicznie. MB zbieral sie nawet, ale to ja pofrunalem. cale szczescie, ze po 50m parapet pozwolil wrocic na asfalt. mysle sobie teraz, ze zaluje, ze jeszcze tych felg nie pomalowalem na murzynski antracyt. asfalt do asflatu lepiej ciagnie.
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Mar 18 2013 02:42pm
Quote (kadi406coupe @ 18 Mar 2013 22:41)
nie wiem co to znaczy, przeciez taxowki z niego nie bede robil

.


ciagle cos pada za duzo pali i jest za ciezki zawieszenie nonstop do roboty
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Mar 18 2013 02:51pm
Quote (Rzoolberd @ Mar 18 2013 08:23pm)
http://encarsglobe.com/data_images/models/alfa-romeo-156/alfa-romeo-156-09.jpg

http://www.dayton.org.pl/wp-content/uploads/2011/04/opel-omega.jpg


opel omega lotus, produkowany od 90 roku.
miedzy 90, a 96 najszybszy sedan swiata :drool:
na *** mozna kupic przejazdzke jako pasazer ;d
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Mar 18 2013 03:23pm
Quote (Keisper @ Mar 18 2013 09:42pm)
ciagle cos pada za duzo pali i jest za ciezki zawieszenie nonstop do roboty


no i do tego to ciagle francuz ;dddd
Member
Posts: 4,839
Joined: Jul 11 2006
Gold: 18.39
Mar 18 2013 03:32pm
CZY AUTOR TEGO TEMATU POPRZEZ *** CHCIAL WYKORZYSTAC OKAZJE I KUPIC SAMOCHOD ZA 11 ZLOTYCH ? WYKORZYSTUJAC DO TEGO SWOJA MATKE, BO SAMEMU SIE OBSRAL
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Mar 18 2013 03:49pm
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Mar 18 2013 03:50pm
Quote (Keisper @ Mar 18 2013 10:49pm)
http://www.youtube.com/watch?v=QzIyBH5WNBc


Wszystko się wyjaśniło :D
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Mar 18 2013 03:52pm
Quote (Mentalista @ 18 Mar 2013 23:50)
Wszystko się wyjaśniło :D


czyli
Go Back To Polska Topic List
Prev15395405415425431019Next
Add Reply New Topic New Poll