d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of The Storm > Temat Oficjalny
Prev15354555657120Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Feb 20 2015 01:43pm
Quote (hehehehehe @ 20 Feb 2015 20:31)
to jak wruce to ostro geirczymy czerwony towarzyszu bo kupuje pudge i bede mial 3 daily

e/ kurwa pewnie bede kolo 13 w warszawie a na 15 mam jave :D wiec huj...


bk z cb ja nie mam w sumie zadnych zajec w tym semestrze juz, tylko zrobic juzefa i dyplom
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 20 2015 02:16pm
Gra ktoś?
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Feb 20 2015 02:27pm
Quote (Grigo @ 20 Feb 2015 22:16)
Gra ktoś?


czytam ksiazki i spie
Member
Posts: 1,255
Joined: Jan 6 2010
Gold: 0.51
Warn: 10%
Feb 20 2015 02:34pm
Da się jakiś w dostępny dla śmiertelnika sposób zdobyć klucz?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Feb 20 2015 02:43pm
Quote (Fatal_Error @ 20 Feb 2015 21:34)
Da się jakiś w dostępny dla śmiertelnika sposób zdobyć klucz?


kluczyk nawet za 15 pln mozna kupic wiec o co cho
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 20 2015 02:44pm
Quote (lszcz @ 20 Feb 2015 21:27)
czytam ksiazki i spie


xDD
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Feb 20 2015 02:49pm
Quote (Lander @ Feb 20 2015 09:43pm)
kluczyk nawet za 15 pln mozna kupic wiec o co cho


15 pln to kebab i piwo koreb, zaden szanujacy sie uzytkownik jsp nie wybierze czegokolwiek over kebab i piwo koreb
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Feb 20 2015 04:32pm
macie w tym patchu jakies sciny dziwne?
Member
Posts: 3,179
Joined: May 21 2009
Gold: 4.43
Warn: 10%
Feb 20 2015 04:40pm
Quote (lszcz @ Feb 21 2015 08:27am)
czytam ksiazki i spie


;D
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Feb 20 2015 04:45pm
Quote (luksus @ 20 Feb 2015 23:32)
macie w tym patchu jakies sciny dziwne?


jaki masz ping? od tego duzo zalezy, wczoraj przez przypadek wlaczyl mi sie background downloader wowa i byly niesamowite sciny, potem wyrzucilo mnie z gry i nie chcialo polaczyc znow (the server is xx:xx ahead).
tez mozesz sprobowac usunac calkowicie folder heroes jak grales jeszcze na alfie, bo moze zostaly jakies stare wersje plikow i obciazaja komputer. jak to nie pomoze to mozesz jeszcze zmniejszyc poziom shaderow w opcjach + zmienic z 64bit na 32
Go Back To Polska Topic List
Prev15354555657120Next
Add Reply New Topic New Poll