d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Wersja Oficjalna Ponownie
Prev153545556571473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
Aug 6 2013 04:12pm
Po krotkiej przerwie postanowilem zagrac sobie 1 rundke. Znowu mi sie odechciało w to grać po takiej porażce.
Gold I ----> Gold V robię jednym ciągiem.
e/ oczywisice korean playsy nie pomogły :<


This post was edited by Pokor on Aug 6 2013 04:12pm
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold: 282.70
Aug 6 2013 04:14pm
najpierw nidalee, teraz lux
bug mnie lubi dzisiaj hehe

fake e. aram oczywko
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Aug 6 2013 04:14pm
gra ktos normy ?
e: gieb nick bo 1 brakuje


This post was edited by Madrista on Aug 6 2013 04:15pm
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Aug 6 2013 04:17pm
Quote (breakage @ Aug 6 2013 10:12pm)
mad inicjuje teamfight używając W vladimirem ;_;


promil w porównaniu do tego ile razy dałeś się złapać :p
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 7 2013 05:59am
mute na 5 dni za "trolling"

Reported by: Enemy
"trolling"
Reported by: Enemy
"write easy"

e; gra chyba sprzed 3 miesięcy

This post was edited by 1970 on Aug 7 2013 06:00am
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 7 2013 06:00am
Quote (1970 @ Aug 7 2013 01:59pm)
mute na 5 dni za "trolling"
http://i.imgur.com/bFFoM5H.png
Reported by: Enemy
"trolling"
Reported by: Enemy
"write easy"


tez bym takie gowno reportowal za trolling, zamiast sunfire jebnal jakies guwno
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 7 2013 06:01am
Quote (ZoltySubmarine @ 7 Aug 2013 14:00)
tez bym takie gowno reportowal za trolling, zamiast sunfire jebnal jakies guwno


to było po wyjściu bc chyba
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 7 2013 06:02am
Quote (Pokor @ Aug 7 2013 12:12am)
Po krotkiej przerwie postanowilem zagrac sobie 1 rundke. Znowu mi sie odechciało w to grać po takiej porażce.
Gold I ----> Gold V robię jednym ciągiem.
e/ oczywisice korean playsy nie pomogły :<
http://i42.tinypic.com/3328mqs.png


przy 330rankedach jestes na +5 i nie uwazasz, ze to twoje elo

Quote (1970 @ Aug 7 2013 02:01pm)
to było po wyjściu bc chyba


sunfire i tak >, szkoda, ze sie nie stackuja. radek potwierdzi moc mojej anivii ognistego ptaka
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 7 2013 06:04am
Quote (ZoltySubmarine @ 7 Aug 2013 14:02)
przy 330rankedach jestes na +5 i nie uwazasz, ze to twoje elo



sunfire i tak >, szkoda, ze sie nie stackuja. radek potwierdzi moc mojej anivii ognistego ptaka


kiedyś się fajnie grało evka albo shako, 6x sunfire i zapierdalałeś każdego

This post was edited by 1970 on Aug 7 2013 06:04am
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 7 2013 06:05am
Quote (1970 @ Aug 7 2013 02:04pm)
kiedyś się fajnie grało evka albo shako, 6x sunfire i zapierdalałeś każdego


anivia na 6sunfire flash w caly enemy team i zanim cie zajebali na jajku to padali
Go Back To Polska Topic List
Prev153545556571473Next
Add Reply New Topic New Poll