d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev15354555657412Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 19 2012 05:09pm
nostalgłem.
przypomniało mi się to:
Nov 22 2012 06:49am
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 2,470
Joined: Jan 27 2009
Gold: 0.00
Nov 23 2012 07:41pm
xxxxx: Try out Mists of Pandaria today with 10 days of FREE game time

Oh you :wub:
czas sprawdzić pandareny :drool: jakieś rady dotyczące lvlingu? chciałbym w te 10 dni przykurwić te 5 lvli. Co akutalnie wg Was sprawia największy fun w pve, raczej jeśli chodzi o melee klasy, ew. może lock?

okurwa, kazzak Horde / Alliance: 1 / 0.00 :cry:

This post was edited by Jasko on Nov 23 2012 07:43pm
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Nov 23 2012 08:18pm
Quote (Jasko @ 24 Nov 2012 03:41)
xxxxx: Try out Mists of Pandaria today with 10 days of FREE game time

Oh you :wub:
czas sprawdzić pandareny :drool: jakieś rady dotyczące lvlingu? chciałbym w te 10 dni przykurwić te 5 lvli. Co akutalnie wg Was sprawia największy fun w pve, raczej jeśli chodzi o melee klasy, ew. może lock?

okurwa, kazzak Horde / Alliance: 1 / 0.00 :cry:


nie wbijesz lvl na trialu
mozesz dobic max 85 co najwyzej
Member
Posts: 2,470
Joined: Jan 27 2009
Gold: 0.00
Nov 23 2012 08:23pm
Quote (Swartor @ 24 Nov 2012 03:18)
nie wbijesz lvl na trialu
mozesz dobic max 85 co najwyzej


kurwa, smutno. średnio będzie co robić w takim razie, bo monk mnie jakoś nie ciągnie, a reszta klas na 85 siedzi ;<
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Nov 23 2012 08:24pm
Quote (Jasko @ 24 Nov 2012 04:23)
kurwa, smutno. średnio będzie co robić w takim razie, bo monk mnie jakoś nie ciągnie, a reszta klas na 85 siedzi ;<


mozesz dobic do konca 85 a pozniej zabijesz jednego mobka i lvl :D

mozesz tes profesje wycwiczyc
Member
Posts: 6,471
Joined: Dec 29 2007
Gold: 5,448.26
Nov 24 2012 07:48am
Głupi blizzard, mam dylemat czy nie instalować wowa dla 10 dniowego pandaria free play ;/
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Nov 24 2012 07:57am
Quote (Cavalorn @ Nov 24 2012 02:48pm)
Głupi blizzard, mam dylemat czy nie instalować wowa dla 10 dniowego  pandaria free play ;/


nerd!
Member
Posts: 6,471
Joined: Dec 29 2007
Gold: 5,448.26
Nov 24 2012 07:58am
Quote (DzonyPe @ 24 Nov 2012 13:57)
nerd!


Ponad rok abstynencji od wowa już mam. Ale pokusa jest ;(
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
Nov 24 2012 09:24am
Ale zajebiscie, pogram sobie :drool: 3lvl monk juz, nigdy sie tak nie jaralem zadna klasa.
Go Back To Polska Topic List
Prev15354555657412Next
Add Reply New Topic New Poll