Quote (miton84 @ 16 Nov 2012 13:40)
To Ty dobij do 60 i inferno mozemy cisnac

mam wd 60(14) 36k dps i sam latam bo nie bardzo jest z kim

Mam na inferno wiza, ale postanowiłem najpierw monkiem przetrzeć szlak, bo wizem ciężko bez itemków.

Quote (miton84 @ 16 Nov 2012 13:49)
to ciśnij tego monka to sie cos przez weekend popyka
W weekend nie mogę. :<
This post was edited by Xasthur on Nov 16 2012 06:54am