d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Hardcore
Prev15354555657116Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Nov 16 2012 06:38am
Quote (miton84 @ 16 Nov 2012 13:35)
30 monk act1 kosz - ale jak wspomnialem dopiero jutro bede mogl pograc

Dobijaj do 50 fastem. To hell pykniemy. Na razie mam 49 monkiem.
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Nov 16 2012 06:40am
Quote (Xasthur @ 16 Nov 2012 14:38)
Dobijaj do 50 fastem. To hell pykniemy. Na razie mam 49 monkiem.


To Ty dobij do 60 i inferno mozemy cisnac :P
mam wd 60(14) 36k dps i sam latam bo nie bardzo jest z kim :(
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Nov 16 2012 06:41am
Quote (miton84 @ 16 Nov 2012 13:40)
To Ty dobij do 60 i inferno mozemy cisnac :P
mam wd 60(14) 36k dps i sam latam bo nie bardzo jest z kim :(

Mam na inferno wiza, ale postanowiłem najpierw monkiem przetrzeć szlak, bo wizem ciężko bez itemków. :(

Quote (miton84 @ 16 Nov 2012 13:49)
to ciśnij tego monka to sie cos przez weekend popyka

W weekend nie mogę. :<

This post was edited by Xasthur on Nov 16 2012 06:54am
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Nov 16 2012 06:49am
Quote (Xasthur @ 16 Nov 2012 14:41)
Mam na inferno wiza, ale postanowiłem najpierw monkiem przetrzeć szlak, bo wizem ciężko bez itemków. :(


to ciśnij tego monka to sie cos przez weekend popyka
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Nov 16 2012 01:10pm
ktoś może w okolicach 34~ ?
Member
Posts: 29,056
Joined: Dec 6 2006
Gold: 2,203.60
Nov 16 2012 01:16pm
Quote (iRetwe @ Nov 16 2012 08:10pm)
ktoś może w okolicach 34~ ?


uju miales grac od 22, atm lvl 20, gramy typie ? Dawaj taga urwa.
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Nov 16 2012 06:17pm


:(
Grałem ja i mój ziomek.

This post was edited by Xasthur on Nov 16 2012 06:17pm
Member
Posts: 6,774
Joined: Aug 31 2009
Gold: 74.89
Nov 16 2012 07:46pm
no szkoda
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Nov 17 2012 01:33am
Quote (Xasthur @ Nov 17 2012 12:17am)
http://www.youtube.com/watch?v=v-Nu-EuqkP8

:(
Grałem ja i mój ziomek.


Jestes powazny? Na ch umieszczasz jakis smieszny filmik z D3 z poziomu hell, na ktorym w dodatku jakis randomowy wizzard (chyba bez rak skoro pada na hellu) zdycha.. what is that shit?
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Nov 17 2012 01:45am
Quote (dino99 @ 16 Nov 2012 20:16)
uju miales grac od 22, atm lvl 20, gramy typie ? Dawaj taga urwa.


gralem od 22... ale ten post byl z dnia przed
Go Back To Polska Topic List
Prev15354555657116Next
Add Reply New Topic New Poll