☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Diablo 3 > Temat Oficjalny
Prev
1
53
54
55
56
57
2670
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 376285
Replies: 26697
Track Topic
Yugi
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold
:
134.00
#541
May 4 2012 08:01am
Quote (EustachyMotyka @ May 3 2012 09:15pm)
brak klejnotu na czacie
to co ja mam klikać?
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#542
May 4 2012 08:02am
Quote (Yugi @ 4 May 2012 15:01)
to co ja mam klikać?
didzeja
maniaq
Member
Posts: 4,852
Joined: Dec 11 2011
Gold
:
4.85
#543
May 4 2012 08:02am
Quote (EustachyMotyka @ 4 May 2012 14:59)
opchnij mi diabua po cenie hurtowej i wyslij mi go wczesniej niz na 15
ok ale najpierw przelew poprosze
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#544
May 4 2012 08:10am
Quote (maniaq @ 4 May 2012 15:02)
ok ale najpierw przelew poprosze
moge zapuacic przy odbiorze
AsaroV
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold
:
1,739.70
#545
May 4 2012 08:17am
wie ktos moze czy beda kolekcjonerki w empikach?
albo gdzie beda w czestochowie ?
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#546
May 4 2012 08:18am
Quote (AsaroV @ 4 May 2012 15:17)
wie ktos moze czy beda kolekcjonerki w empikach?
albo gdzie beda w czestochowie ?
pewnie w galerii w ępiku i może w mediamarkt
This post was edited by EustachyMotyka on May 4 2012 08:19am
maniaq
Member
Posts: 4,852
Joined: Dec 11 2011
Gold
:
4.85
#547
May 4 2012 08:19am
Quote (EustachyMotyka @ 4 May 2012 15:10)
moge zapuacic przy odbiorze
moge wyslac jak bede mial przelew
Quote (AsaroV @ 4 May 2012 15:17)
wie ktos moze czy beda kolekcjonerki w empikach?
albo gdzie beda w czestochowie ?
a dlaczego mialoby nie byc ?/
AsaroV
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold
:
1,739.70
#548
May 4 2012 08:19am
Quote (EustachyMotyka @ May 4 2012 04:18pm)
pewnie w galerii w ępiku
ciekawe czy zrobio nocno premiere pewnie nie
a o ktorej otwieraja empik? 8?
@maniaq
jak bylem w pn to mowili ze jeszcze nie wiedzo
This post was edited by AsaroV on May 4 2012 08:21am
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#549
May 4 2012 08:22am
Quote (maniaq @ 4 May 2012 15:19)
moge wyslac jak bede mial przelew
a dlaczego mialoby nie byc ?/
szkoda, nie ufam ci na tyle zeby ci wyslac w ciemno tyle kasy
This post was edited by EustachyMotyka on May 4 2012 08:23am
blejdowy
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold
:
500.00
#550
May 4 2012 11:11am
Quote (maniaq @ May 4 2012 03:19pm)
moge wyslac jak bede mial przelew
a dlaczego mialoby nie byc ?/
wyslij mi za pobraniem, kase dostaniesz na 100% a ja dostane przesylke, proste
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
53
54
55
56
57
2670
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact