d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 > Temat Oficjalny
Prev153545556572670Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
May 4 2012 08:01am
Quote (EustachyMotyka @ May 3 2012 09:15pm)
brak klejnotu na czacie


to co ja mam klikać? :cry:
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 4 2012 08:02am
Quote (Yugi @ 4 May 2012 15:01)
to co ja mam klikać? :cry:


didzeja
Member
Posts: 4,852
Joined: Dec 11 2011
Gold: 4.85
May 4 2012 08:02am
Quote (EustachyMotyka @ 4 May 2012 14:59)
opchnij mi diabua po cenie hurtowej i wyslij mi go wczesniej niz na 15


ok ale najpierw przelew poprosze :D
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 4 2012 08:10am
Quote (maniaq @ 4 May 2012 15:02)
ok ale najpierw przelew poprosze :D


moge zapuacic przy odbiorze
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
May 4 2012 08:17am
wie ktos moze czy beda kolekcjonerki w empikach?
albo gdzie beda w czestochowie ?
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 4 2012 08:18am
Quote (AsaroV @ 4 May 2012 15:17)
wie ktos moze czy beda kolekcjonerki w empikach?
albo gdzie beda w czestochowie ?


pewnie w galerii w ępiku i może w mediamarkt

This post was edited by EustachyMotyka on May 4 2012 08:19am
Member
Posts: 4,852
Joined: Dec 11 2011
Gold: 4.85
May 4 2012 08:19am
Quote (EustachyMotyka @ 4 May 2012 15:10)
moge zapuacic przy odbiorze


moge wyslac jak bede mial przelew :)


Quote (AsaroV @ 4 May 2012 15:17)
wie ktos moze czy beda kolekcjonerki w empikach?
albo gdzie beda w czestochowie ?


a dlaczego mialoby nie byc ?/
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
May 4 2012 08:19am
Quote (EustachyMotyka @ May 4 2012 04:18pm)
pewnie w galerii w ępiku


ciekawe czy zrobio nocno premiere pewnie nie :(
a o ktorej otwieraja empik? 8?

@maniaq

jak bylem w pn to mowili ze jeszcze nie wiedzo :O

This post was edited by AsaroV on May 4 2012 08:21am
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 4 2012 08:22am
Quote (maniaq @ 4 May 2012 15:19)
moge wyslac jak bede mial przelew :)




a dlaczego mialoby nie byc ?/


szkoda, nie ufam ci na tyle zeby ci wyslac w ciemno tyle kasy :Cry:

This post was edited by EustachyMotyka on May 4 2012 08:23am
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
May 4 2012 11:11am
Quote (maniaq @ May 4 2012 03:19pm)
moge wyslac jak bede mial przelew :)




a dlaczego mialoby nie byc ?/


wyslij mi za pobraniem, kase dostaniesz na 100% a ja dostane przesylke, proste
Go Back To Polska Topic List
Prev153545556572670Next
Closed New Topic New Poll