Quote (Specjalista @ 26 Oct 2011 20:47)
czemu nie ustawisz full hd?
bo mam chujowy komputer
btw, jestem gupi i nie potrafie przejsc misji w ktorej jestem w bombowcu i musze zniszczyc samoloty ktore maja zaraz wystartowac :|
/e kurwa juz wiem czemu nie moge tego przejsc
bo mi sie jebana bron zmienia
This post was edited by EustachyMotyka on Oct 26 2011 02:10pm