d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev15354555657211Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 282
Joined: Oct 5 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 26 2011 12:47pm
Quote (EustachyMotyka @ Oct 26 2011 08:42pm)
dodam jeszcze ze gram na tv 32 cale


czemu nie ustawisz full hd?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 26 2011 01:51pm
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Oct 26 2011 02:07pm
Quote (Specjalista @ 26 Oct 2011 20:47)
czemu nie ustawisz full hd?


bo mam chujowy komputer

btw, jestem gupi i nie potrafie przejsc misji w ktorej jestem w bombowcu i musze zniszczyc samoloty ktore maja zaraz wystartowac :|

/e kurwa juz wiem czemu nie moge tego przejsc
bo mi sie jebana bron zmienia :cry:

This post was edited by EustachyMotyka on Oct 26 2011 02:10pm
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Oct 26 2011 02:10pm
Quote (EustachyMotyka @ Oct 26 2011 10:07pm)
bo mam chujowy komputer

btw, jestem gupi i nie potrafie przejsc misji w ktorej jestem w bombowcu i musze zniszczyc samoloty ktore maja zaraz wystartowac :|


ktoś chyba kiedyś podawał jak to zrobić, poszukaj może parę stron wcześniej
Banned
Posts: 282
Joined: Oct 5 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 26 2011 02:37pm
jakie macie nicki w mp??
jak ktos chce moze dodac: gretpl
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Oct 26 2011 03:06pm
Quote (Specjalista @ Oct 26 2011 10:37pm)
jakie macie nicki w mp??
jak ktos chce moze dodac: gretpl


dałem pma i oczekuję odpowiedzi gdzie są kody na pakiet uzbrojenia :angry:
no i kiedy będzie karkand?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 26 2011 04:12pm
Quote (mysk8er @ Oct 26 2011 05:06pm)
dałem pma i oczekuję odpowiedzi gdzie są kody na pakiet uzbrojenia  :angry:
no i kiedy będzie karkand?


te bornie z tego pakietu sa slabe ;/

a karkland nie wiadomo moze w tym roku jeszcze :)

jak macie po ang gre to mozecie sobie mowe po polsku wlaczyc
Member
Posts: 18,288
Joined: May 7 2007
Gold: 6.88
Warn: 20%
Oct 26 2011 04:28pm
jest opcja zamowic edycje limitowana na xklocka, czy tylko normalna teraz? :unsure:
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 26 2011 04:52pm
Quote (aGnAd @ Oct 26 2011 06:28pm)
jest opcja zamowic edycje limitowana na xklocka, czy tylko normalna teraz? :unsure:


limitowana
zawsze karkland za darmo dostaniesz
Member
Posts: 19,587
Joined: Sep 15 2008
Gold: 13.36
Oct 26 2011 11:45pm
Właśnie się zastanawiam czy nie jechać do media i nie kupić :>
Go Back To Polska Topic List
Prev15354555657211Next
Add Reply New Topic New Poll