d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev153545556574030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Sep 17 2011 02:24am
Quote (ShamaU @ Sep 17 2011 09:42am)
Skina dostałem a IP nie wtf :S ?


jak miales kayle kupiona to pewnie nie dostaniesz
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Sep 17 2011 02:41am
Quote (Payrou @ Sep 17 2011 06:36am)
no wiesz sie poziom musi wyklarować dopiero, odpuściłbym sobie rankedy jeszcze na tydzien dwa
1st gra talonem 25/5/10 :rolleyes: chyba sobie nazbieram na niego


jako prawnik doradzam, też nim grałem 3 gry bodajże i we wszystkich byłem nafeedowany.
Member
Posts: 773
Joined: Aug 25 2011
Gold: 0.00
Warn: 40%
Sep 17 2011 03:11am
Quote (luksus @ Sep 17 2011 10:24am)
jak miales kayle kupiona to pewnie nie dostaniesz


wut, co to za bezsens
Member
Posts: 4,040
Joined: Mar 11 2008
Gold: 0.05
Sep 17 2011 03:34am
Quote (Emx @ Sep 17 2011 09:11am)
wut, co to za bezsens


+1
Wlasnie jakbym mial to predzej IP powinni dac ;d ale nie mialem.
Member
Posts: 1,204
Joined: May 22 2011
Gold: 0.00
Warn: 30%
Sep 17 2011 05:05am
Quote (Redel @ Sep 17 2011 10:09am)
Nie tylko IP.
Każdy dostał też Kyle+skin i właśnie te 2k IP B)
Za to, że grało się w pierwszej edycji  przynajmniej 10 gier.

Edycji? Chyba sezonie.
Grałem 10 gier ale nie dostałem nic :(
Member
Posts: 9,440
Joined: Mar 31 2007
Gold: 13,143.01
Sep 17 2011 05:09am
dostalem tylko 1k ip a ziomek 2.8 ;<
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Sep 17 2011 05:14am
Quote (sancez @ 17 Sep 2011 12:09)
dostalem tylko 1k ip a ziomek 2.8 ;<


EEe miałem 1,4 k ip a mam 4,800. Ktoś wie za co ip dajo ?
Member
Posts: 18,071
Joined: Aug 20 2005
Gold: 1,321.00
Sep 17 2011 05:16am
Pozdrawiam moich ziomeczków z teamu i wypierdalam na wakacje, buziaczki.



This post was edited by TDI on Sep 17 2011 05:16am
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
Sep 17 2011 05:34am
Quote (TDI @ Sep 17 2011 01:16pm)
Pozdrawiam moich ziomeczków z teamu i wypierdalam na wakacje, buziaczki.


=) udanych życzę
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Sep 17 2011 05:37am
Rage, dostalem kayle, ale ip juz nie.
Go Back To Polska Topic List
Prev153545556574030Next
Closed New Topic New Poll