Quote (xxxRedxxx @ Apr 18 2011 01:07pm)
w dupe mu strzelaj, ew w bok.
ciezko obejsc bydlaka, a jak mnie zdemaskuje to kaplica 1shot one kill
Quote (EustachyMotyka @ Apr 18 2011 01:12pm)
dlaczego piszesz tIII albo tV?
tier3 tier5
This post was edited by Tomeczek on Apr 18 2011 05:15am