d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > E-lans > Temat Oficjalny
Prev1535455565783Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
Aug 31 2012 02:50pm
Quote (yesterday_samaniezryj @ Aug 31 2012 10:49pm)
musisz popracować nad ripostami bo house znalazłby bardziej wyrafinowany sposób na zakończenie tej rozmowy

przyjmij vicodin i jedziemy dalej


no to ile tych nerwów w oku jest a ile w óchó bo zapomniałem ?


cofnij o jedna czy dwie strony a znajdziesz odpowiedz gimbo

This post was edited by Stanislaw on Aug 31 2012 02:51pm
Banned
Posts: 25
Joined: Aug 31 2012
Gold: 0.00
Aug 31 2012 02:53pm
Quote (Stanislaw @ Aug 31 2012 10:50pm)
cofnij o jedna strone a znajdziesz odpowiedz gimbo


cofnąłem się o jedną stronę i nadal nie wiem ile jet tych nerwów, może o dwie strony ? No Panie doktorze.... edity się nie liczą
Banned
Posts: 25
Joined: Aug 31 2012
Gold: 0.00
Aug 31 2012 02:56pm
o Panie Stanislawie tzn Greg..


tutaj

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=64428039&f=230&o=0

This post was edited by yesterday_samaniezryj on Aug 31 2012 02:56pm
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
Aug 31 2012 02:56pm
Quote (yesterday_samaniezryj @ Aug 31 2012 10:53pm)
cofnąłem się o jedną stronę i nadal nie wiem ile jet tych nerwów, może o dwie strony ? No Panie doktorze.... edity się nie liczą


nie uzywam plebejskiego wyswietlania 10 postow na strone, a dla takiego gimba jak ty nie chce mi sie liczyc.
Member
Posts: 576
Joined: Aug 22 2012
Gold: 5.00
Aug 31 2012 02:57pm
dziekuje za uwage

This post was edited by Jednorenki_Bandyta on Aug 31 2012 02:59pm
Banned
Posts: 25
Joined: Aug 31 2012
Gold: 0.00
Aug 31 2012 02:58pm
Quote (Stanislaw @ Aug 31 2012 10:56pm)
nie uzywam plebejskiego wyswietlania 10 postow na strone, a dla takiego gimba jak ty nie chce mi sie liczyc.


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=64428039&f=230&o=0
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Sep 30 2012 05:34pm
Wbilem wlasnie poziom 90 w World of Warcraft swoim Rycerzem Smierci.
Member
Posts: 647
Joined: Sep 28 2010
Gold: 0.69
Sep 30 2012 05:37pm
Quote (Pozer @ Oct 1 2012 01:34am)
Wbilem wlasnie poziom 90 w World of Warcraft swoim Rycerzem Smierci.


Lanserka pelna gemba.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Sep 30 2012 05:46pm
Quote (BUILDING @ Oct 1 2012 12:37am)
Lanserka pelna gemba.
Wiadomka b)
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
Oct 1 2012 08:40am
silnik osapian 40lbs + akumulator zelowy 100ah + miernik naładowania aku + ladowarka 13XXzł



za kilka dni siądzie pro marine forsage 320 lub coś z tej pułki może jeszcze w tym sezonie popływam za szczupłym/sandaczem




:)


btw mój silniczek jest czarny :D

This post was edited by SeZoN on Oct 1 2012 08:42am
Go Back To Polska Topic List
Prev1535455565783Next
Add Reply New Topic New Poll