d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Komputer: Czesci, Oprogramowanie, Itp > Temat Oficjalny W 100%
Prev15354555657875Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 5 2011 09:23am
Quote (MadZombie @ 5 Aug 2011 17:22)
Trololo a czym jest "Kopia zapasowa systemu"?


A masz zrobiona ?
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Aug 5 2011 09:31am
Quote (zYwi3c @ Aug 5 2011 03:23pm)
A masz zrobiona ?


Właśnie nie mam, bo nie mam innej partycji niż "C" ; d
Dlatego też szukam dobrego programu do dzielenia partycji.
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Aug 5 2011 09:58am
Quote (MadZombie @ 5 Aug 2011 16:31)
Właśnie nie mam, bo nie mam innej partycji niż "C" ; d
Dlatego też szukam dobrego programu do dzielenia partycji.

Taka partycja może być ukryta, tzn. przynajmniej z poziomu "mojego komputera". Nie masz w laptopie przycisku Recovery albo nie ma takiej opcji przy uruchamianiu komputera?
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Aug 5 2011 10:53am
Quote (toyo @ Aug 5 2011 03:58pm)
Taka partycja może być ukryta, tzn. przynajmniej z poziomu "mojego komputera". Nie masz w laptopie przycisku Recovery albo nie ma takiej opcji przy uruchamianiu komputera?


Nigdy nie zwracałem uwagi, zobaczę następnym razem :PH34R:
Możliwe, że jest to partycja ukryta. Mam dysk 500 GB, a dysk C ma 451 GB :PH34R:
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 6 2011 02:51am
Znajomemu skladam sprzet.

do 2300 ( w tym upg do Win 7 ).

Procesor: AMD Phenom II X4 955 Black Edit
Płyta główna: Gigabyte GA-870A-USB3 rev.3.1
Pamięć RAM: GoodRam 4GB 1600MHz CL9
Dysk twardy: Samsung 500GB 7200rpm 16MB F3
Karta graficzna: Radeon HD6850 1024MB DDR5
Obudowa: SilentiumPC Brutus 410
Zasilacz: XFX Core 450W
Windows 7 Home ( Upgrade )

Znajde cos lepszego w tej cenie ? Probowalem cos z i5-2400, ale ciezko zmiescic sie bez pogorszenia za bardzo grafy.
Kumpel na 100% nie bedzie robil O/C.
W sumie AM3 to juz przygotowane na buldozery, wiec w razie czego, wymieni proca tylko.
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Aug 6 2011 02:53am
Quote (zYwi3c @ Aug 6 2011 09:51am)
Znajomemu skladam sprzet.

do 2300 ( w tym upg do Win 7 ).

Procesor: AMD Phenom II X4 955 Black Edit
Płyta główna: Gigabyte GA-870A-USB3 rev.3.1
Pamięć RAM: GoodRam 4GB 1600MHz CL9
Dysk twardy: Samsung 500GB 7200rpm 16MB F3
Karta graficzna: Radeon HD6850 1024MB DDR5
Obudowa: SilentiumPC Brutus 410
Zasilacz: XFX Core 450W
Windows 7 Home ( Upgrade )

Znajde cos lepszego w tej cenie ? Probowalem cos z i5-2400, ale ciezko zmiescic sie bez pogorszenia za bardzo grafy.
Kumpel na 100% nie bedzie robil O/C.
W sumie AM3 to juz przygotowane na buldozery, wiec w razie czego, wymieni proca tylko.


jest git
ale z tego co wiem to ram chyba wez 1333 bo gdzies czytałem ze nie czuyc różnicy nic. ale wiem ze to z dd3 ale nie wiem czy z intelami nowymi tak jest ;]
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 6 2011 02:54am
Quote (l1pa @ 6 Aug 2011 10:53)
jest git
ale z tego co wiem to ram chyba wez 1333 bo gdzies czytałem ze nie czuyc różnicy nic. ale wiem ze to z dd3 ale nie wiem czy z intelami nowymi tak jest ;]


Z tymi ramami to z Sandy Bridge tak jest, nie jestem pewien czy do AMD tez sie to liczy.

e; Bral ktos kiedys ten upgrade ? Probowalem wyczytrac w opisie tego, ale nie jest napisane.
Upgrade jest tylko z Visty, czy jak kto sma oryginal XP to tez da rade ?

This post was edited by zYwi3c on Aug 6 2011 02:55am
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Aug 8 2011 05:31pm
Foto mojej niuni, niewyraźne, bo komputer jest w takim miejscu, że ciężko mu zrobić dobre zdjęcie http://i150.photobucket.com/albums/s106/toyo-/IMG_5736.jpg .
Narobiłem troche bałaganu z wtyczkami 6/8 pin do kart graficznych, a nie chce mi się tego poprawiać.
Na dole wisi kabelek od panelu audio, też lenistwo.
No i odpięty tymczasowo mostek Crossfire.
Member
Posts: 24,332
Joined: Aug 5 2005
Gold: 31.00
Aug 8 2011 06:09pm
Quote (toyo @ Aug 9 2011 01:31am)
Foto mojej niuni, niewyraźne, bo komputer jest w takim miejscu, że ciężko mu zrobić dobre zdjęcie http://i150.photobucket.com/albums/s106/toyo-/IMG_5736.jpg .
Narobiłem troche bałaganu z wtyczkami 6/8 pin do kart graficznych, a nie chce mi się tego poprawiać.
Na dole wisi kabelek od panelu audio, też lenistwo.
No i odpięty tymczasowo mostek Crossfire.


czyzby forex?
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Aug 8 2011 06:45pm
Pospolita polska giełda. Forex jest popierdolony ;)
/e: a właśnie, za kase z giełdy kupiłem sobie m.in. ten komputer ;>

This post was edited by toyo on Aug 8 2011 06:46pm
Go Back To Polska Topic List
Prev15354555657875Next
Add Reply New Topic New Poll