d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev15354555657966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 40,570
Joined: Sep 24 2006
Gold: 1.43
May 9 2011 10:12am
Quote (jaco_lbn @ 8 May 2011 12:43)
dobra kolejne pytanie: jest jakaś aplikacja pozwalająca robic panoramiczne zdjecia na 2.2?


ponawiam pytanie
z gory dziekuje za odpowiedz
Member
Posts: 1,754
Joined: May 23 2010
Gold: 3,000.01
May 10 2011 11:56am
Quote (jaco_lbn @ May 9 2011 05:12pm)
ponawiam pytanie
z gory dziekuje za odpowiedz



Photaf 3D Panorama Pro

5s w googlach wystarczylo zeby znalesc :)
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 10 2011 11:58am
Quote (jaco_lbn @ 9 May 2011 18:12)
ponawiam pytanie
z gory dziekuje za odpowiedz


Mhmm, a Ty nie miales Galaxy S przypadkiem ? On ma wbudowane robienie panoramicznych zdjec
Member
Posts: 1,871
Joined: Jun 16 2006
Gold: 7.35
May 10 2011 12:42pm
Ja chciałbym zapytać natomiast, czy jest jakiś app który przestawi ile w danym czasie rozmawialem, odbieralem rozmow? Chciałbym po prostu kontrolować czas połączeń i sms'ow ;) a nie moge sie tego doszukac w aparacie ;)
telefon htc wildfire, android 2.2.1
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
May 10 2011 12:43pm
@zywiec: on Desire ma chyba.
Quote (jaco_lbn @ 31 Mar 2011 06:54)
desire zakupiony takze wracam na platforme android z wielka radoscia :)
dzien dobry


This post was edited by toyo on May 10 2011 12:43pm
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
May 10 2011 12:45pm
Quote (Marvel_pl @ 10 May 2011 19:42)
Ja chciałbym zapytać natomiast, czy jest jakiś app który przestawi ile w danym czasie rozmawialem, odbieralem rozmow? Chciałbym po prostu kontrolować czas połączeń i sms'ow ;) a nie moge sie tego doszukac w aparacie ;)
telefon htc wildfire, android 2.2.1

Phonalyzr, pokazuje tyle różnych wykresów i podsumowań, że kopara opada.
Member
Posts: 8,091
Joined: Dec 15 2010
Gold: 3.00
Warn: 100%
May 10 2011 12:48pm
Iso propozycje.
Jakiś telefon z androidem do 600zł.
Mam xperie ale nie jestem zadowolony.
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
May 10 2011 01:25pm
Do 600 zł wyrwiesz nówkę ZTE Blade. Ewentualnie używkę Motoroli Milestone może.
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
May 10 2011 01:32pm
Quote (VolveR @ 10 May 2011 20:25)
Do 600 zł wyrwiesz nówkę ZTE Blade. Ewentualnie używkę Motoroli Milestone może.

A Milestone jaką ma wersje Androida? Złamali w koncu tego bootloadera czy nie?
Blade używki są od 400 zł i do tego naprawdę łatwo znaleźć 3-4 miesięczne telefony w (prawie) idealnym stanie. Właśnie przed chwilą sprawdzałem z ciekawości.

ZTE jeszcze jakiś nowy telefon miał puścić w maju. Proc chyba taki jak w Blade, ale zdaje sie taktowanie ma 800 mhz, a w Blade było 600.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 12 2011 06:15am
http://pclab.pl/art45820.html

Jeden z pierwszych testow nowego Galasy S II. Zapowiada sie naprawde zajebiscie, tylko szkoda, ze taka cene dojebali :< 2300 zł, mogliby dac tak jak Galaxy S na poczatku, z 1500 zł i byloby ok.
Go Back To Polska Topic List
Prev15354555657966Next
Add Reply New Topic New Poll