Quote (VolveR @ 10 May 2011 20:25)
Do 600 zł wyrwiesz nówkę ZTE Blade. Ewentualnie używkę Motoroli Milestone może.
A Milestone jaką ma wersje Androida? Złamali w koncu tego bootloadera czy nie?
Blade używki są od 400 zł i do tego naprawdę łatwo znaleźć 3-4 miesięczne telefony w (prawie) idealnym stanie. Właśnie przed chwilą sprawdzałem z ciekawości.
ZTE jeszcze jakiś nowy telefon miał puścić w maju. Proc chyba taki jak w Blade, ale zdaje sie taktowanie ma 800 mhz, a w Blade było 600.