d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev15354555657720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,884
Joined: Mar 18 2007
Gold: 22,300.00
Oct 23 2010 12:04pm
Chcialby zadac oficjalne pytanie: kto jeszcze oprocz osob z gildii jsp team gra aktywnie na s6??
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Oct 23 2010 12:04pm
Quote (Nowgoinsane @ Oct 23 2010 06:04pm)
Chcialby zadac oficjalne pytanie: kto jeszcze oprocz osob z gildii jsp team gra aktywnie na s6??


ja
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 23 2010 12:05pm
Quote (kacperq @ Oct 23 2010 06:04pm)
ja


oszukujesz bo ja
Member
Posts: 15,922
Joined: Jul 1 2006
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 23 2010 12:06pm
ja gram :D
Banned
Posts: 8,084
Joined: Feb 3 2006
Gold: 769.00
Oct 23 2010 12:11pm
Quote (Nowgoinsane @ 23 Oct 2010 20:04)
Chcialby zadac oficjalne pytanie: kto jeszcze oprocz osob z gildii jsp team gra aktywnie na s6??


ja twardo siedzę w opuszczonej gildii JSP :D
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Oct 23 2010 12:46pm
Iso link na pm z początkowymi statami każdej postaci.
Member
Posts: 9,016
Joined: Oct 17 2005
Gold: 8,492.50
Oct 23 2010 12:54pm
Quote (Nowgoinsane @ 23 Oct 2010 20:04)
Chcialby zadac oficjalne pytanie: kto jeszcze oprocz osob z gildii jsp team gra aktywnie na s6??


ja, atm w gildii D2jsp
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Oct 23 2010 02:36pm
Ja również jestem aktywny.
Member
Posts: 11,334
Joined: Mar 4 2006
Gold: 78.69
Oct 23 2010 02:43pm
I ja i ja!
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Oct 23 2010 02:44pm
Quote (Siergiej @ Oct 23 2010 08:43pm)
I ja i ja!


jestes na hita.
Go Back To Polska Topic List
Prev15354555657720Next
Add Reply New Topic New Poll