d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev15354555657125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,113
Joined: Feb 5 2007
Gold: 0.00
Sep 17 2010 03:12pm
Quote (piterek131 @ Sep 17 2010 09:10pm)
ta musisz podac koperte na wysokosci skrzyni biegow, wtedy nie widac tego na zadnej kamerze ;)

pojdziesz na kurs to sie dowiesz, ze jest to parkowanie tylem i wyjazd przodem, rownolegle do kraweznika ;) ogolnie kosmicznie trudne to nie jest, tylko musisz miec wyczucie dlugosci samochodu, ja np jak robilem to yariska i panda na kursie, i przesiadlem sie do Audi 80 mialem problem bo jest o wiele dluzszy ;p ale ogarnalem auto


Ja dzisiaj ogarniałem ( ofc jeszcze nie na ulicy ) moim opelkiem astrą w kombi. TO już jest wyższa szkoła jazdy już tej peżot ( nie umiem pisać ) .
Member
Posts: 11,729
Joined: Dec 15 2007
Gold: 1,280.01
Sep 17 2010 03:14pm
zobaczysz jak dostaniesz prawko, to jestem pewny ze przetestujesz auto ile jedzie na maxa, i bedziesz jezdzil tam gdzie jest do 40 to te 60 bedziesz pomykał ;)
do pierwszego wypadku albo mandatu ( jak w moim przypadku ) czego oczywiscie nie zycze nikomu !
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Sep 17 2010 03:21pm
ja mam egzamin we wtorek ( drugi ) nie jezdzilem od 1 wrzesnia, ciekawe jak mi pojdzie tym razem :)
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 17 2010 03:23pm
Quote (Promote @ Sep 17 2010 09:21pm)
ja mam egzamin we wtorek ( drugi ) nie jezdzilem od 1 wrzesnia, ciekawe jak mi pojdzie tym razem :)


tylko 20 dni, dasz rade. Ja mam 5 października i nie jeżdżę od miesiaca.
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Sep 17 2010 03:26pm
Quote (Wujekmisza @ 17 Sep 2010 23:23)
tylko 20 dni, dasz rade. Ja mam 5 października i nie jeżdżę od miesiaca.


tzn. z ostatniego egzaminu wynioslem troche wiedzy na temat jak to wyglada i jak ma przebiegac, najlepsze ze nerwy sie zaczely po wyjechaniu z placu - plac zrobilem na pelnej wyluzce i nadal jestem tym faktem zaskoczony :D

E: ale w sumie jak szybko sie zaczely tak szybko o nich zapomnialem

This post was edited by Promote on Sep 17 2010 03:26pm
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Sep 20 2010 06:10am
w piatek mam egzamin
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Sep 20 2010 06:11am
Quote (l1pa @ 20 Sep 2010 14:10)
w piatek mam egzamin


ja jutro o 13 :cry:
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Sep 20 2010 06:11am
mam prawo jazdy kategorii b od prawie roku dziękuje
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold: 13.37
Sep 20 2010 06:12am
Quote (Promote @ 20 Sep 2010 14:11)
ja jutro o 13 :cry:


GL Luke :) teraz zdasz tylko pasy zapnij. :D
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Sep 20 2010 06:13am
Quote (Tomek25 @ 20 Sep 2010 14:12)
GL Luke :) teraz zdasz tylko pasy zapnij. :D


hmm pasy juz odruchowo zapinam :D
Go Back To Polska Topic List
Prev15354555657125Next
Add Reply New Topic New Poll