Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 2 Feb 2011 15:48)
To wychodzi na to, ze ja mam jakis spaczony gust i dla mnie samochod musi miec dupe. Chociaz w moim wypadku to troche smiesznie wyglada jak wysiadam z malego samochodu.
Zaczynam sie obawiac, ze moze byc problem ze sprzedaza.
Każdy ma inny gust. Mi się w ogóle sedany nie podobają, a gdybym miał do wyboru civica między coupe a sedanem to bym wybrał coupe chociaż jest mniej praktyczny
