d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev153545556571019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,200
Joined: Aug 15 2009
Gold: 144.00
Feb 2 2011 09:02am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Feb 2 2011 03:48pm)
To wychodzi na to, ze ja mam jakis spaczony gust i dla mnie samochod musi miec dupe. Chociaz w moim wypadku to troche smiesznie wyglada jak wysiadam z malego samochodu.
Zaczynam sie obawiac, ze moze byc problem ze sprzedaza.


Sedany są fajne ,ale nie każde auto fajnie w nim wygląda . A za jaką cene go wystawiłeś ?
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Feb 2 2011 09:10am
Quote (Tom_asz @ 2 Feb 2011 16:02)
Sedany są fajne ,ale nie każde auto fajnie w nim wygląda . A za jaką cene go wystawiłeś ?


17900, na razie nie spieszy mi sie ze sprzedaza wiec nie spuszczam z ceny zreszta wystawilem go wczoraj.
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Feb 2 2011 09:15am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Feb 2 2011 03:48pm)
To wychodzi na to, ze ja mam jakis spaczony gust i dla mnie samochod musi miec dupe. Chociaz w moim wypadku to troche smiesznie wyglada jak wysiadam z malego samochodu.
Zaczynam sie obawiac, ze moze byc problem ze sprzedaza.


wiesz 4 furtki + większy samochód jest w sumie lepszy niż te małe
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Feb 2 2011 09:20am
Quote (AlCapoone @ 2 Feb 2011 16:15)
wiesz 4 furtki + większy samochód jest w sumie lepszy niż te małe


hatche tez maja 4 drzwi, tyle ze ja mm kufer ogromny
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Feb 2 2011 09:28am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Feb 2 2011 04:20pm)
hatche tez maja 4 drzwi, tyle ze ja mm kufer ogromny


może głupie pytanie, ale czy wanna wejdzie ?? ^^
Member
Posts: 9,881
Joined: Apr 17 2008
Gold: 15.00
Feb 2 2011 09:29am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 2 Feb 2011 15:48)
To wychodzi na to, ze ja mam jakis spaczony gust i dla mnie samochod musi miec dupe. Chociaz w moim wypadku to troche smiesznie wyglada jak wysiadam z malego samochodu.
Zaczynam sie obawiac, ze moze byc problem ze sprzedaza.


Każdy ma inny gust. Mi się w ogóle sedany nie podobają, a gdybym miał do wyboru civica między coupe a sedanem to bym wybrał coupe chociaż jest mniej praktyczny :)
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Feb 2 2011 09:29am
Quote (AlCapoone @ 2 Feb 2011 16:28)
może głupie pytanie, ale czy wanna wejdzie ?? ^^


ostatnio szafe przewozilem :D
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Feb 2 2011 10:40am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Feb 2 2011 04:29pm)
ostatnio szafe przewozilem :D


No:D to sie nazywa załadunek :P
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Feb 2 2011 11:09am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 2 Feb 2011 15:48)
To wychodzi na to, ze ja mam jakis spaczony gust i dla mnie samochod musi miec dupe. Chociaz w moim wypadku to troche smiesznie wyglada jak wysiadam z malego samochodu.
Zaczynam sie obawiac, ze moze byc problem ze sprzedaza.


zależy od gustu i modelu

imo civic VI sedan > hatchback
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Feb 2 2011 11:10am
Quote (pezet44 @ Feb 2 2011 06:09pm)
zależy od gustu i modelu

imo civic VI sedan > hatchback


heh, mi sie bardziej hatchback podoba :P
Go Back To Polska Topic List
Prev153545556571019Next
Add Reply New Topic New Poll