Quote (Hate_Me @ Dec 20 2010 10:18pm)
MUJ PAJONK KRZYZAK : DDDDDDDDDDDDDDDddddd
wyjmij kokon i przełóż do inubatora
wilgotność wysoka, temperatura ~29-30*
No może to śmiesznie brzmieć

Wyjąć jajeczka i do inkubatora, czyli innego pojemnika?
Normalnie to ma on temperaturę koło 19-22 *C.
A kompletnie nie wiem, jak postępować z jajeczkami pająka. W inkubatorze - innym pojemniku ma być temperatura niższa/wyższa niż u pająka? I wilgotność wyższa/niższa? Tylko w sumie o to mi chodzi...
No i i jeśli jajka by zostały z pająkiem, to stanie się coś złego? (np. zje je ect.)