d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev15354555657268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Dec 20 2010 03:14pm
Quote (Hate_Me @ Dec 20 2010 10:18pm)
MUJ PAJONK KRZYZAK : DDDDDDDDDDDDDDDddddd

wyjmij kokon i przełóż do inubatora
wilgotność wysoka, temperatura ~29-30*


No może to śmiesznie brzmieć :D

Wyjąć jajeczka i do inkubatora, czyli innego pojemnika?
Normalnie to ma on temperaturę koło 19-22 *C.

A kompletnie nie wiem, jak postępować z jajeczkami pająka. W inkubatorze - innym pojemniku ma być temperatura niższa/wyższa niż u pająka? I wilgotność wyższa/niższa? Tylko w sumie o to mi chodzi...
No i i jeśli jajka by zostały z pająkiem, to stanie się coś złego? (np. zje je ect.)
Member
Posts: 4,875
Joined: Dec 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Dec 22 2010 09:19am
daj do jakiegos innego pojemnika wilgotna wate i grzej do ~25*
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 22 2010 09:21am
Stwierdzam, że Fasciatum jest całkiem ciekawym pajunkiem. Porusza się naprawdę szybko jak na takie rozmiary i fajnie sobie coś podkopie od czasu do czasu.
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Dec 23 2010 05:37am
Quote (sgd53 @ Dec 22 2010 05:19pm)
daj do jakiegos innego pojemnika wilgotna wate i grzej do ~25*


Tylko nie wiem jak je dostać, aby najmniej naruszyć strkturę sieci.
A jajka nie mogą zostać z samicą?
Czytałem, że wyższa temperatura - szyciej się wyklują (ale bez przesady)
No i co z wilgotnością? Utrzymywać jak do tej pory, czy zwiększyć odrobinę?

Tu fotki:
http://img403.imageshack.us/f/dscn5097.jpg/
http://img29.imageshack.us/f/dscn5098s.jpg/
http://img821.imageshack.us/f/dscn5100.jpg/
Member
Posts: 4,875
Joined: Dec 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Dec 24 2010 03:07am
Quote (myr00n @ 22 Dec 2010 17:21)
Stwierdzam, że Fasciatum jest całkiem ciekawym pajunkiem. Porusza się naprawdę szybko jak na takie rozmiary i fajnie sobie coś podkopie od czasu do czasu.


duzo pajeczynuje?
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 25 2010 10:23am
Quote (sgd53 @ 24 Dec 2010 10:07)
duzo pajeczynuje?


Nie tak dużo, trochę pajęczyny takiej od kryjówki do scianek i pokrywa nią sporą część podłoża. Fajnie za to poluje spod ziemi - wrzuciłem mu wczoraj mączniaka, robaczek poruszył się na tej ziemi gdzie się zakopał Fasciatum i naglę coś go pochłonęło pod podłoże :D
Member
Posts: 4,875
Joined: Dec 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Dec 26 2010 08:07am
chromcia dzis wyliniala na l7 :)
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Dec 26 2010 08:08am
Quote (Last_Hope @ Dec 23 2010 11:37am)
Tylko nie wiem jak je dostać, aby najmniej naruszyć strkturę sieci.
A jajka nie mogą zostać z samicą?
Czytałem, że wyższa temperatura - szyciej się wyklują (ale bez przesady)
No i co z wilgotnością? Utrzymywać jak do tej pory, czy zwiększyć odrobinę?

Tu fotki:
http://img403.imageshack.us/f/dscn5097.jpg/
http://img29.imageshack.us/f/dscn5098s.jpg/
http://img821.imageshack.us/f/dscn5100.jpg/


do 25* max bo to krzyzak a nie ptachol!
Member
Posts: 16,379
Joined: Sep 25 2005
Gold: 875.00
Dec 26 2010 08:26am


ten fajny :D
Member
Posts: 4,875
Joined: Dec 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Dec 26 2010 10:04am
Quote (kuchcik @ 26 Dec 2010 16:26)
http://www.mojeq.yoyo.pl/files/Poecilotheria_regalis_dorosla.jpg

ten fajny :D


regalis ;)
atm mam P. regalisa l5
Go Back To Polska Topic List
Prev15354555657268Next
Add Reply New Topic New Poll