d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev15354555657495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Aug 2 2010 01:45pm
Quote (fro5tbite @ Aug 2 2010 12:57pm)
mam nadzieje, ze panu 3doom podobaja sie 24 godzinne wakacje  B)

jest juz ktos z was w diamond league? ogolnie przylansujcie sie statsami, 19-10 hier. malo gralem, cuz robota ostatnio, a wczesniej kampania :<


oj nie pamietam ale na plus 7 gier

jestem w gold 1v1 i 2v2, w 3v3 dopiero 3 gralem i 2 razy przegrana..

This post was edited by luksus on Aug 2 2010 01:45pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 2 2010 02:22pm
Kurde, mam problem z plynnosc z minimalizowaniem gry od dzisiaj, wczoraj bylo zajebiscie, wszystko sekunde trwalo, a teraz jak chce maxymalizowac gre to trwa to prawie minute lol
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Aug 2 2010 02:25pm
Quote (Pozer @ Aug 2 2010 03:01pm)
zaraz ktos napisze ze blizzard sam te torrenty zuploadowal zeby pokarac piratow :DDD


no oczywiscie ze tak. to samo z pseudowłamami na konta wowowe. chodzilo tylko o sprzedaz authow
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 2 2010 02:25pm
Quote (Stanislaw @ 2 Aug 2010 20:16)
Misiaczki, Ktoś Chętny Na Jakiś Meczyk Sc2?



Najpierw jakies dowolne 2v2 a później 2v2 AT?

Jaki admin w tym momencie moderuje to forum? Dlaczego zamknął mi topic?


albowiem od umawiania sie na mecze sa pmy albo ten temat oficjalny, w ktorym wlasnie postujesz :)
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 2 2010 02:27pm
Jak zrobic avchuvy na custom games ?
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 2 2010 02:33pm
Quote (m4rc1n3k @ 2 Aug 2010 22:27)
Jak zrobic avchuvy na custom games ?


multiplayer -> custom game -> zakladasz z botami i robisz, ewentualnie z zywym graczem
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 2 2010 02:45pm
a czemu multi a nie single ?
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Aug 2 2010 03:02pm
Quote (VolveR @ 2 Aug 2010 20:28)
Każda rasa ma swoje mocne punkty. Terran może szybko naprodukować marines i trudno to przejść. Zerg pomęczy lingami, przejdzie w mutaliski i będzie latał po mapie i wybijał workerów na expach. Protoss często idzie w szybkie zealoty, jak nie poskutkuje to przejdzie w voidy. Pozwolisz mu na więcej voidów to już wtopa. Zauważyłem, że ludzie grają inaczej niż w becie. Niemal każdy rushuje, leci mass 1 jednostki i tyle. Brak kreatywności w grze.


No nie powiem troche wkurwiajace jest jak chcesz troche podtechowac a tu nagle rush miliarda marinow. :(
Member
Posts: 12,905
Joined: Dec 21 2007
Gold: 0.81
Aug 2 2010 03:33pm
starkraft dwa fajna gra k.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 2 2010 04:28pm
gra ktos 2v2? 1v1?
Go Back To Polska Topic List
Prev15354555657495Next
Add Reply New Topic New Poll