Quote (VolveR @ 2 Aug 2010 20:28)
Każda rasa ma swoje mocne punkty. Terran może szybko naprodukować marines i trudno to przejść. Zerg pomęczy lingami, przejdzie w mutaliski i będzie latał po mapie i wybijał workerów na expach. Protoss często idzie w szybkie zealoty, jak nie poskutkuje to przejdzie w voidy. Pozwolisz mu na więcej voidów to już wtopa. Zauważyłem, że ludzie grają inaczej niż w becie. Niemal każdy rushuje, leci mass 1 jednostki i tyle. Brak kreatywności w grze.
No nie powiem troche wkurwiajace jest jak chcesz troche podtechowac a tu nagle rush miliarda marinow.
