Quote (RoGh @ Sep 11 2010 10:26pm)
W skarbie kibica ligi mistrzow jakis mozg dal Romie 9 gwiazdek na 10
A Milan pewnie w lidze nie bedzie blyszczal i znowu wygra Inter ( bo przeciez nie Juve ~~ ), ale moze chociaz w LM pokaze pazur.
no ja czytalem jak to milan teraz zdetronizuje inter,kupili ibre i robinhio a benitez praktycznie nikogo super nie sprowadzil i jeszcze opylili balloteliego, 1 kolejka milan wysoko wygral,inter remis i juz duzo osob widzialo nowego mistrza w czerwono-czarnych no ale 2 kolejka i milan wraca do normy czyli porazki w meczach w ktorych teoretycznie powinien miec spacerek