d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev15354555657476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 1 2010 01:41pm
Quote (sonGokuSsj4 @ Jul 1 2010 09:40pm)
tam poproszą cie o podanie e-mail --> to mi wystarczyło zeby zrezygnowac :bouncy:


Mam specjalnie 1 konto pod wszelkiego rodzaju reejstracje i pozniejszy spam :P
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 1 2010 01:42pm
jak klikne w oferpal to takie cos mi sie pkazuje a emaj we wszystkich ofertahc wpisuje bo inaczej to nie da sie dalej isc xD(mam kilka e-mail co tylko spam na nich jest :P )

Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jul 1 2010 01:48pm
Quote (Patryk1991 @ Jul 1 2010 07:42pm)
jak klikne w oferpal to takie cos mi sie pkazuje a emaj we wszystkich ofertahc wpisuje bo inaczej to nie da sie dalej isc xD(mam kilka e-mail co tylko spam na nich jest :P )

http://i45.tinypic.com/1538xsj.png


a nie masz czasem jakiegoś us. proxy ? :headscratch:
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 1 2010 01:50pm
stocznia incomming :CRY:

ps. nie chce nikt zrobic zakupow za 160zl? :DDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 1 2010 01:54pm
Quote (sonGokuSsj4 @ 1 Jul 2010 15:48)
a nie masz czasem jakiegoś us. proxy ? :headscratch:


nie zrob ss i pokaz co masz
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jul 1 2010 01:57pm
trzeba zacząc dyplomatycznie myślec i podpisac pakt o nieagresji z sojuszami podobnymi do naszego, np OWCE (poza tym to obawiam sie jedneo z ich graczy na moim układzie :mellow: )


Quote (Patryk1991 @ Jul 1 2010 07:54pm)
nie zrob ss i pokaz co masz



zaraz edytne

This post was edited by sonGokuSsj4 on Jul 1 2010 01:57pm
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,466.00
Jul 1 2010 01:58pm
owce ~~ a barany są?
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jul 1 2010 01:59pm
Quote (Hubas @ Jul 1 2010 07:58pm)
owce ~~ a barany są?


poprostu czuje, ze dostane od nich fpierdol :cry:

Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 1 2010 02:00pm
Quote (sonGokuSsj4 @ 1 Jul 2010 21:57)
trzeba zacząc dyplomatycznie myślec i podpisac pakt o nieagresji z sojuszami podobnymi do naszego, np OWCE (poza tym to obawiam sie jedneo z ich graczy na moim układzie :mellow: )





zaraz edytne


to bedzie co farmic :o jakie masz kordy?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 1 2010 02:02pm
nie wiem czemu tak jest :(
a kliknij w ten surveys of the day klikaj co sie da i gdzie pisze free :D
moja taktyka xD
Go Back To Polska Topic List
Prev15354555657476Next
Add Reply New Topic New Poll