trzeba zacząc dyplomatycznie myślec i podpisac pakt o nieagresji z sojuszami podobnymi do naszego, np OWCE (poza tym to obawiam sie jedneo z ich graczy na moim układzie

)
Quote (Patryk1991 @ Jul 1 2010 07:54pm)
nie zrob ss i pokaz co masz
zaraz edytne
This post was edited by sonGokuSsj4 on Jul 1 2010 01:57pm