d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev15354555657207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 24 2010 10:52am
no troche tego jest opoznienia :(
a w jakiegry grales ?
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Sep 24 2010 11:10am
Kinectimals - chyba tak sie to nazywalo, glaskanie lwa. Gralem tez w w jakies kregle jakies i cos ala casualowe wyscigi samochodowe tyle ze bardziej dla dzieci. Dokladnych nazw niestety nie pamietam. :(
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Sep 24 2010 11:11am
kuebk ty pracujesz na oneta ? ;]
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Sep 24 2010 11:13am
Quote (m4rc1n3k @ 24 Sep 2010 19:11)
kuebk ty pracujesz na oneta ? ;]


Na oneta?
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Sep 24 2010 11:14am
dla oneta*
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Sep 24 2010 11:15am
Quote (m4rc1n3k @ 24 Sep 2010 19:14)
dla oneta*


Tak.
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Sep 24 2010 11:17am
Quote (kuebk @ 24 Sep 2010 19:15)
Tak.


trudno bylo o prace ?
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Sep 24 2010 11:17am
Quote (m4rc1n3k @ 24 Sep 2010 19:17)
trudno bylo o prace ?


Jest skill to nie poszlo za trudno.
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Sep 24 2010 11:19am
Quote (kuebk @ 24 Sep 2010 19:17)
Jest skill to nie poszlo za trudno.


a co tam robisz ? piszesz tylko jakieÅ› gufienka ?
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Sep 24 2010 11:20am
Quote (m4rc1n3k @ 24 Sep 2010 19:19)
a co tam robisz ? piszesz tylko jakieÅ› gufienka ?


Ja tam programuje, nie zajmuje sie tresciami. :D
Go Back To Polska Topic List
Prev15354555657207Next
Add Reply New Topic New Poll