kupilem nowa koszulke dzis - taka jak na zdjeciu - w reeboku

bardzo fajna , oczywko na zdjeciu zalozylem to co ostatnio kupilem czyli spodenki i okulary zebyscie mogli zobaczyc jak lezą

http://img404.imageshack.us/img404/4650/tojatojatoja.jpg
fak yea
inb4 nie , nie wiem co to samowyzwalacz ;d