d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ubrania - Temat Oficjalny > B)
Prev15354555657594Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold: 3,537.58
Jul 1 2010 07:23am
kupilem nowa koszulke dzis - taka jak na zdjeciu - w reeboku :wub:
bardzo fajna , oczywko na zdjeciu zalozylem to co ostatnio kupilem czyli spodenki i okulary zebyscie mogli zobaczyc jak lezą B)




fak yea

inb4 nie , nie wiem co to samowyzwalacz ;d
Member
Posts: 4,242
Joined: Mar 4 2006
Gold: 20.00
Warn: 100%
Jul 1 2010 07:25am
Quote (RooFtii @ 1 Jul 2010 14:23)
kupilem nowa koszulke dzis - taka jak na zdjeciu - w reeboku :wub:
bardzo fajna , oczywko na zdjeciu zalozylem to co ostatnio kupilem czyli spodenki i okulary zebyscie mogli zobaczyc jak lezą B)


http://img404.imageshack.us/img404/4650/tojatojatoja.jpg

fak yea

inb4 nie , nie wiem co to samowyzwalacz ;d


JEBALBYM OSTRO <3
Member
Posts: 5,333
Joined: Jul 2 2007
Gold: 2.50
Jul 1 2010 07:31am
Quote (RooFtii @ Jul 1 2010 01:23pm)
kupilem nowa koszulke dzis - taka jak na zdjeciu - w reeboku :wub:
bardzo fajna , oczywko na zdjeciu zalozylem to co ostatnio kupilem czyli spodenki i okulary zebyscie mogli zobaczyc jak lezą B)


http://img404.imageshack.us/img404/4650/tojatojatoja.jpg

fak yea

inb4 nie , nie wiem co to samowyzwalacz ;d


W ogóle nie w moim stylu. Ale skoro Tobie się podoba to jak mówiłeś, najważniejsze.
Member
Posts: 8,416
Joined: Dec 25 2005
Gold: 570.00
Jul 1 2010 07:33am
Quote (Hate_Me @ Jun 30 2010 09:35pm)
Slim czy skinny?


slimy :< skinny sa pedalskie
Member
Posts: 17,130
Joined: Aug 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Jul 1 2010 07:37am
Quote (PowerPuFF @ Jul 1 2010 12:13am)
Na cyprze gdzie obecnie przebywam tylko - bershka, quick silver, zara, old school adidas.
Wszystko inne to totalne gowno.


quick silver powiadasz ?
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Jul 1 2010 07:37am
Quote (RooFtii @ Jul 1 2010 01:23pm)
kupilem nowa koszulke dzis - taka jak na zdjeciu - w reeboku :wub:
bardzo fajna , oczywko na zdjeciu zalozylem to co ostatnio kupilem czyli spodenki i okulary zebyscie mogli zobaczyc jak lezą B)


http://img404.imageshack.us/img404/4650/tojatojatoja.jpg

fak yea

inb4 nie , nie wiem co to samowyzwalacz ;d


dawaj okulary, bo wperdol :ph34r:
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Jul 1 2010 07:39am
Quote (RooFtii @ Jul 1 2010 02:23pm)
kupilem nowa koszulke dzis - taka jak na zdjeciu - w reeboku :wub:
bardzo fajna , oczywko na zdjeciu zalozylem to co ostatnio kupilem czyli spodenki i okulary zebyscie mogli zobaczyc jak lezą B)


http://img404.imageshack.us/img404/4650/tojatojatoja.jpg

fak yea

inb4 nie , nie wiem co to samowyzwalacz ;d


ruchasz sie czy trzeba z toba chodzić :O :drool:
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold: 3,537.58
Jul 1 2010 07:41am
Quote (saszas @ 1 Jul 2010 15:37)
dawaj okulary, bo wperdol  :ph34r:


ok nie bij :<
Quote (l1pa @ 1 Jul 2010 15:39)
ruchasz sie czy trzeba z toba chodzić :O :drool:


po slubie oczywko B)
chyba ze mnie przewieziesz nowym autkiem :wub:
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold: 186.18
Jul 1 2010 07:43am
Quote (RooFtii @ Jul 1 2010 02:23pm)
kupilem nowa koszulke dzis - taka jak na zdjeciu - w reeboku :wub:
bardzo fajna , oczywko na zdjeciu zalozylem to co ostatnio kupilem czyli spodenki i okulary zebyscie mogli zobaczyc jak lezą B)


http://img404.imageshack.us/img404/4650/tojatojatoja.jpg

fak yea

inb4 nie , nie wiem co to samowyzwalacz ;d


fajna koszulka :(
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Jul 1 2010 07:44am
Quote (RooFtii @ Jul 1 2010 01:41pm)
ok nie bij :<:


btw dzisiaj chyba jade na zakupy i pierdole, kupuje w h&m za dwie dyszki crap.
nie chce mi sie szukac i latac po sklepach za lepszymi...
Go Back To Polska Topic List
Prev15354555657594Next
Add Reply New Topic New Poll