☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Battlefield: Bad Company 2 - Temat Oficjalny > + Pozostałe Części Bf
Prev
1
53
54
55
56
57
99
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 25911
Replies: 981
Track Topic
kubaba5
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold
:
15.50
#541
Apr 12 2011 11:56am
Quote (Tomeczek @ Apr 12 2011 06:54pm)
podaj nazwy tych map jak mozesz
i co trzeba za to placic dodatkowo??
tak 20zł to kosztuje, a mnie za darmo się udało zdobyć
Tomeczek
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold
:
260.30
Warn: 100%
#542
Apr 12 2011 11:58am
Quote (kubaba5 @ Apr 12 2011 07:56pm)
tak 20zł to kosztuje, a mnie za darmo się udało zdobyć
lol no to porazka, na pc mam wszystkie mapy dostepne bez zadnych kosztow
no i gz za wychujanie ea
kubaba5
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold
:
15.50
#543
Apr 12 2011 11:59am
Quote (Tomeczek @ Apr 12 2011 06:58pm)
lol no to porazka, na pc mam wszystkie mapy dostepne bez zadnych kosztow
no i gz za wychujanie ea
jeszcze czekam na kod do onslaught mode i battlefield 1943 bo to jest oddzielny kod z ultimate edition który mam już wykorzystany i zobaczymy czy też mi to przyślą
imnoise
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold
:
0.01
Warn: 60%
#544
Apr 12 2011 12:03pm
Quote (Tomeczek @ 12 Apr 2011 19:58)
lol no to porazka, na pc mam wszystkie mapy dostepne bez zadnych kosztow
no i gz za wychujanie ea
ale nie ma konsolowego onslaught mode
kubaba5
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold
:
15.50
#545
Apr 12 2011 12:03pm
Quote (imnoise @ Apr 12 2011 07:03pm)
ale nie ma konsolowego onslaught mode
właśnie na czym polega ten onslaught bo nawet nie wiem?
Tomeczek
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold
:
260.30
Warn: 100%
#546
Apr 12 2011 12:06pm
Quote (imnoise @ Apr 12 2011 08:03pm)
ale nie ma konsolowego onslaught mode
ale to jest slabe nie ma co zalowac
DeathSquadOfVip
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold
:
0.00
#547
Apr 14 2011 09:24am
ks pod koniec filmu zajebisty
Chomika
Member
Posts: 4,090
Joined: Feb 2 2008
Gold
:
50.90
#548
Apr 16 2011 02:21pm
Wbiłem platyne na nożu iso GZ
NuterX
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold
:
24.00
#549
Apr 17 2011 10:35am
Quote (Chomika @ Apr 16 2011 09:21pm)
Wbiłem platyne na nożu iso GZ
gZ.... a jednak low
1400 dogtags here
imnoise
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold
:
0.01
Warn: 60%
#550
Apr 17 2011 10:37am
Quote (Chomika @ 16 Apr 2011 22:21)
Wbiłem platyne na nożu iso GZ
a mi sie zjebal srodkowy button myszy i po wbiciu platyny malo knifuje. w ogole malo w to gram juz.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
53
54
55
56
57
99
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact