d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield: Bad Company 2 - Temat Oficjalny > + Pozostałe Części Bf
Prev1535455565799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
Apr 12 2011 11:56am
Quote (Tomeczek @ Apr 12 2011 06:54pm)
podaj nazwy tych map jak mozesz



i co trzeba za to placic dodatkowo?? :O


tak 20zł to kosztuje, a mnie za darmo się udało zdobyć :P
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Apr 12 2011 11:58am
Quote (kubaba5 @ Apr 12 2011 07:56pm)
tak 20zł to kosztuje, a mnie za darmo się udało zdobyć :P


lol no to porazka, na pc mam wszystkie mapy dostepne bez zadnych kosztow
no i gz za wychujanie ea :)
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
Apr 12 2011 11:59am
Quote (Tomeczek @ Apr 12 2011 06:58pm)
lol no to porazka, na pc mam wszystkie mapy dostepne bez zadnych kosztow
no i gz za wychujanie ea :)


jeszcze czekam na kod do onslaught mode i battlefield 1943 bo to jest oddzielny kod z ultimate edition który mam już wykorzystany i zobaczymy czy też mi to przyślą :P
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Apr 12 2011 12:03pm
Quote (Tomeczek @ 12 Apr 2011 19:58)
lol no to porazka, na pc mam wszystkie mapy dostepne bez zadnych kosztow
no i gz za wychujanie ea :)



ale nie ma konsolowego onslaught mode
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
Apr 12 2011 12:03pm
Quote (imnoise @ Apr 12 2011 07:03pm)
ale nie ma konsolowego onslaught mode


właśnie na czym polega ten onslaught bo nawet nie wiem?
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Apr 12 2011 12:06pm
Quote (imnoise @ Apr 12 2011 08:03pm)
ale nie ma konsolowego onslaught mode


ale to jest slabe nie ma co zalowac
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold: 0.00
Apr 14 2011 09:24am
ks pod koniec filmu zajebisty
Member
Posts: 4,090
Joined: Feb 2 2008
Gold: 50.90
Apr 16 2011 02:21pm
Wbiłem platyne na nożu iso GZ :wub:
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
Apr 17 2011 10:35am
Quote (Chomika @ Apr 16 2011 09:21pm)
Wbiłem platyne na nożu iso GZ :wub:


gZ.... a jednak low :P

1400 dogtags here
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Apr 17 2011 10:37am
Quote (Chomika @ 16 Apr 2011 22:21)
Wbiłem platyne na nożu iso GZ :wub:



a mi sie zjebal srodkowy button myszy i po wbiciu platyny malo knifuje. w ogole malo w to gram juz.
Go Back To Polska Topic List
Prev1535455565799Next
Add Reply New Topic New Poll