Quote (Styczenx1600 @ 30 Sep 2010 19:59)
włączyłem dzisaj cs'a po 3 dniach przerwy i nie moge dołączyć do żadnego serwera które mam w ulubionych, wyskakuje mi powiadomienie ktore mowi że te serwery są na starszej wersji gry.
Lista serwerów ogólnie w sieci to jakoś 19... Co zrobić?
Jaki cs? Próbowałeś reinstalke steama/całego cs'a.
btw. Nie logowałem się jakiś czas na steam'ie/esl'u. Wczoraj chciałem obejrzeć hltv FX vs DuskBin i co się okazało? ktoś mi ukradł konto steam. Chciałem się zalogować na esl'a i to samo, email zmieniony

Konto steam 2005 i esl tak samo

Konto esl dzisiaj mi znajomy admin odzyska, a w sprawie konta steam już napisałem do valve :>
This post was edited by myl0rd on Oct 1 2010 06:30am