d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Counter-Strike Temat Oficjalny. > Steam/nonsteam/sorc/itp.
Prev153545556571383Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 312
Joined: Aug 29 2010
Gold: 190.00
Sep 26 2010 10:06am
Gra ktoś jakieś mixy ?
Member
Posts: 20,383
Joined: Feb 11 2007
Gold: 470.00
Sep 30 2010 12:59pm
włączyłem dzisaj cs'a po 3 dniach przerwy i nie moge dołączyć do żadnego serwera które mam w ulubionych, wyskakuje mi powiadomienie ktore mowi że te serwery są na starszej wersji gry.
Lista serwerów ogólnie w sieci to jakoś 19... Co zrobić?
Member
Posts: 3,750
Joined: Oct 13 2006
Gold: 22,590.00
Sep 30 2010 01:15pm
Dziś zaczyna się WCG.
O 23:30 grają Fx'y
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Sep 30 2010 01:20pm
duzo zycia stracilem na 1.5 i 1.6 ostatnio w czero gram
Member
Posts: 312
Joined: Aug 29 2010
Gold: 190.00
Sep 30 2010 02:03pm
Quote (Swartor @ Sep 30 2010 09:20pm)
duzo zycia stracilem na 1.5 i 1.6 ostatnio w czero gram


w diablo graj , a nie :D
Member
Posts: 20,383
Joined: Feb 11 2007
Gold: 470.00
Oct 1 2010 06:25am
Quote (Styczenx1600 @ 30 Sep 2010 19:59)
włączyłem dzisaj cs'a po 3 dniach przerwy i nie moge dołączyć do żadnego serwera które mam w ulubionych, wyskakuje mi powiadomienie ktore mowi że te serwery są na starszej wersji gry.
Lista serwerów ogólnie w sieci to jakoś 19... Co zrobić?


podbijam
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Oct 1 2010 06:29am
Quote (Styczenx1600 @ 30 Sep 2010 19:59)
włączyłem dzisaj cs'a po 3 dniach przerwy i nie moge dołączyć do żadnego serwera które mam w ulubionych, wyskakuje mi powiadomienie ktore mowi że te serwery są na starszej wersji gry.
Lista serwerów ogólnie w sieci to jakoś 19... Co zrobić?


Jaki cs? Próbowałeś reinstalke steama/całego cs'a.

btw. Nie logowałem się jakiś czas na steam'ie/esl'u. Wczoraj chciałem obejrzeć hltv FX vs DuskBin i co się okazało? ktoś mi ukradł konto steam. Chciałem się zalogować na esl'a i to samo, email zmieniony :D Konto steam 2005 i esl tak samo :) Konto esl dzisiaj mi znajomy admin odzyska, a w sprawie konta steam już napisałem do valve :>

This post was edited by myl0rd on Oct 1 2010 06:30am
Member
Posts: 2,375
Joined: Mar 17 2010
Gold: 4.41
Oct 1 2010 06:55am
co to kurwa jest Counter-trike??!!
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Oct 1 2010 07:35am
Quote (myl0rd @ 1 Oct 2010 14:29)
Jaki cs? Próbowałeś reinstalke steama/całego cs'a.

btw. Nie logowałem się jakiś czas na steam'ie/esl'u. Wczoraj chciałem obejrzeć hltv FX vs DuskBin i co się okazało? ktoś mi ukradł konto steam. Chciałem się zalogować na esl'a i to samo, email zmieniony :D Konto steam 2005 i esl tak samo :) Konto esl dzisiaj mi znajomy admin odzyska, a w sprawie konta steam już napisałem do valve :>


05 :( ja mam jedno 06 i jedno 07 ale dawno nie gralem :O
Member
Posts: 1,394
Joined: Aug 13 2010
Gold: 0.89
Oct 1 2010 08:04am
Quote (myl0rd @ Oct 1 2010 02:29pm)
Jaki cs? Próbowałeś reinstalke steama/całego cs'a.

btw. Nie logowałem się jakiś czas na steam'ie/esl'u. Wczoraj chciałem obejrzeć hltv FX vs DuskBin i co się okazało? ktoś mi ukradł konto steam. Chciałem się zalogować na esl'a i to samo, email zmieniony :D Konto steam 2005 i esl tak samo :) Konto esl dzisiaj mi znajomy admin odzyska, a w sprawie konta steam już napisałem do valve :>


eZ
''

Quote (csdig @ Oct 1 2010 03:35pm)
05 :( ja mam jedno 06 i jedno 07 ale dawno nie gralem :O


no ja mam 03 konto bez rejestracji w esl :D
Go Back To Polska Topic List
Prev153545556571383Next
Add Reply New Topic New Poll