Quote (2007 @ 21 Mar 2010 21:28)
Też to pamiętam, ale z tą 3'cią to chyba lekko przesadziłeś.

O pierwszej w nocy można było grać chyba.
Raczej nie, bo o pierwszej to ja nie śpię zazwyczaj, a pamiętam, że kazałem kumplowi zadzwonić i mnie obudzić.

Szkoda, że nie pamiętam rankingu z momentu jak zaczynaliśmy.
Quote (lyzeff @ 21 Mar 2010 21:24)
tzn tak, w zeszlym roku bylo o tej 23-24 i otworzyli po 2 h max ;) (im wczesniej zrobia, tym lepiej ;d)
a co do przerwy, oczywiscie ze nie bedzie, sami bedziemy musieli ja zrobic(szkola, obowiazki domowe ;d)
tak wiec Twoje 2-3 nie bedzie problemem, wiec jak cos smialo wal do nas

OK, to gieb jakieś info, kto, gdzie, jak i za ile.
This post was edited by Xasthur on Mar 21 2010 02:36pm