d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev153545556571249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,076
Joined: May 20 2007
Gold: 140.03
Mar 21 2010 01:15pm
Quote (Lewo @ 21 Mar 2010 13:53)
potrzebuje neca na nocke po resecie do teamu. najlepiej summonera ale bone tez moze byc. cały team gra do poźna i na next dzien tez więc najlepiej jakby nec tez tak ciupał razem z nami ciagle.
kontakt na pw


ciągle aktualne
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Mar 21 2010 01:22pm
Quote (DnBBoY @ 21 Mar 2010 21:13)
a kiedy chcesz na LOD grac?


W tym samym czasie, posiadam dwa cd keye.
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Mar 21 2010 01:39pm
Quote (pawlosek @ Mar 21 2010 09:10pm)
Szukam ludzi do gry na nowym ladderze, ale na europa softcore classic.

Póki co:

1. Ja.
2. FlashpointGFX
3.prastary_ka
4.Stefania_Forester

Iso more chętnych, jeśli ktoś się znajdzie, pm do mnie.
I proszę o potwierdzenie wszystkich z listy, że nadal zamierzają grać cl.



e: szukam też 3-4 osób na lod.


dolaczam sie do 2 czesci

Poszukujemy 4 osob na lod

1) Soso fire
2) soso cold
3) smith
4) smith
5) wolne
6) wolne
7) wolne
8) wolne
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Mar 21 2010 01:39pm
Napiszcie mi mniej - więcej o której zakończy się resetowanie, bo nie wiem czy w ogóle zaklepywać miejsce u kogoś w teamie.
W środę po południu bowiem, będę musiał iść do real na 2-3 godziny.
Chyba, że nikomu nie będzie przeszkadzać jak w połowie się wycofam?

This post was edited by Xasthur on Mar 21 2010 01:40pm
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Mar 21 2010 02:07pm
Quote (Xasthur @ Mar 21 2010 07:39pm)
Napiszcie mi mniej - więcej o której zakończy się resetowanie, bo nie wiem czy w ogóle zaklepywać miejsce u kogoś w teamie.
W środę po południu bowiem, będę musiał iść do real na 2-3 godziny.
Chyba, że nikomu nie będzie przeszkadzać jak w połowie się wycofam?


grac na nowym lindurze obstawiam ze bedzie mozna kolo 20
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 21 2010 02:11pm
Quote (DnBBoY @ 21 Mar 2010 21:07)
grac na nowym lindurze obstawiam ze bedzie mozna kolo 20


ale ktorego dnia ? :D
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Mar 21 2010 02:20pm
Quote (DnBBoY @ 21 Mar 2010 21:07)
grac na nowym lindurze obstawiam ze bedzie mozna kolo 20

Pamiętam, że w 2007 roku około trzeciej nad ranem otworzyli serwery.



Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Mar 21 2010 02:24pm
Quote (Xasthur @ Mar 21 2010 09:39pm)
Napiszcie mi mniej - więcej o której zakończy się resetowanie, bo nie wiem czy w ogóle zaklepywać miejsce u kogoś w teamie.
W środę po południu bowiem, będę musiał iść do real na 2-3 godziny.
Chyba, że nikomu nie będzie przeszkadzać jak w połowie się wycofam?


tzn tak, w zeszlym roku bylo o tej 23-24 i otworzyli po 2 h max ;) (im wczesniej zrobia, tym lepiej ;d)
a co do przerwy, oczywiscie ze nie bedzie, sami bedziemy musieli ja zrobic(szkola, obowiazki domowe ;d)
tak wiec Twoje 2-3 nie bedzie problemem, wiec jak cos smialo wal do nas ;)

This post was edited by lyzeff on Mar 21 2010 02:24pm
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Mar 21 2010 02:28pm
Quote (Xasthur @ Mar 21 2010 10:20pm)
Pamiętam, że w 2007 roku około trzeciej nad ranem otworzyli serwery.


Też to pamiętam, ale z tą 3'cią to chyba lekko przesadziłeś. ;)

O pierwszej w nocy można było grać chyba.
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Mar 21 2010 02:32pm
Quote (2007 @ 21 Mar 2010 21:28)
Też to pamiętam, ale z tą 3'cią to chyba lekko przesadziłeś. ;)

O pierwszej w nocy można było grać chyba.

Raczej nie, bo o pierwszej to ja nie śpię zazwyczaj, a pamiętam, że kazałem kumplowi zadzwonić i mnie obudzić. ;)
Szkoda, że nie pamiętam rankingu z momentu jak zaczynaliśmy.

Quote (lyzeff @ 21 Mar 2010 21:24)
tzn tak, w zeszlym roku bylo o tej 23-24 i otworzyli po 2 h max ;)  (im wczesniej zrobia, tym lepiej ;d)
a co do przerwy, oczywiscie ze nie bedzie, sami bedziemy musieli ja zrobic(szkola, obowiazki domowe ;d)
tak wiec Twoje 2-3 nie bedzie problemem, wiec jak cos smialo wal do nas ;)

OK, to gieb jakieś info, kto, gdzie, jak i za ile.

This post was edited by Xasthur on Mar 21 2010 02:36pm
Go Back To Polska Topic List
Prev153545556571249Next
Add Reply New Topic New Poll