Quote (markov @ 5 Mar 2010 22:28)
najprawdopodobniej jutro bede mial x360, bede mial mozliwosc porownania troszke co i jak z ps3
Mialem pytac, probowal ktos ogladac filmy hd po wi-fi? Jezeli tak, to jaki necik, i jak to szlo.. ciekaw jestem, czy gdybym puszczal po wi-fi jakis film, to by to jakos dzialalo.
próbowałem puścić .avi 700mb w ten sposób, komp Fujitsu-Siemens Amilo Pa2510, net 6mb i miałem pokaz slideów, ogólnie takiego rozwiązania nie polecam, lepiej zrobić kopie na dysk.