d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev15354555657523Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,911
Joined: Jul 21 2009
Gold: Locked
Warn: 70%
Mar 4 2010 09:23am
Wlasnie zaliczylem wszystkie levela na 100% i no live lost :D Do platynki jeszcze 3 trofiki, w zasadzie wszystkie tycza sie serduszek cholernych :/
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Mar 4 2010 11:39am
Quote (Stara_Lunara @ 4 Mar 2010 16:23)
Wlasnie zaliczylem wszystkie levela na 100% i no live lost :D Do platynki jeszcze 3 trofiki, w zasadzie wszystkie tycza sie serduszek cholernych :/


gratuluje, ja nie mam cierpliwosci.. nie wychodzi mi :sniper: Probowalem dzis kilka razy, i tylko sie denerwowalem co zgon :p
Banned
Posts: 1,911
Joined: Jul 21 2009
Gold: Locked
Warn: 70%
Mar 4 2010 11:48am
Quote (markov @ 4 Mar 2010 18:39)
gratuluje, ja nie mam cierpliwosci.. nie wychodzi mi :sniper: Probowalem dzis kilka razy, i tylko sie denerwowalem co zgon :p


No ja The Bunker przechoilem 3 dni (po 3-4 godziny dziennie) ;D Myslalem ze rozpierdole tego pada ze zlosci ;D
Banned
Posts: 1,911
Joined: Jul 21 2009
Gold: Locked
Warn: 70%
Mar 4 2010 01:33pm
Pamietacie jak ign przez pomygle dalo review MW2 przed premiera? Dali wtedy ocene 9.5. Czyzby znow popelnili ten sam blad? Czy moze photoshopped? Kto wie...

Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Mar 4 2010 04:08pm
Quote (Stara_Lunara @ 4 Mar 2010 20:33)
Pamietacie jak ign przez pomygle dalo review MW2 przed premiera? Dali wtedy ocene 9.5. Czyzby znow popelnili ten sam blad? Czy moze photoshopped? Kto wie...

http://i47.tinypic.com/scdqw0.png

redaktorzy znanych serwisow i czasopism dostaja pelne wersje gry jakis czas przed premiera. a biorac pod uwage to, ze do tej zostaly 2 tygodnie, to jest calkiem prawdopodobne :)
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Mar 5 2010 12:43pm
Temat umarl , do gory :D
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Mar 5 2010 03:28pm
najprawdopodobniej jutro bede mial x360, bede mial mozliwosc porownania troszke co i jak z ps3 :)

Mialem pytac, probowal ktos ogladac filmy hd po wi-fi? Jezeli tak, to jaki necik, i jak to szlo.. ciekaw jestem, czy gdybym puszczal po wi-fi jakis film, to by to jakos dzialalo.
Banned
Posts: 1,911
Joined: Jul 21 2009
Gold: Locked
Warn: 70%
Mar 5 2010 04:48pm
Quote (markov @ 5 Mar 2010 22:28)
najprawdopodobniej jutro bede mial x360, bede mial mozliwosc porownania troszke co i jak z ps3 :)

Mialem pytac, probowal ktos ogladac filmy hd  po wi-fi? Jezeli tak, to jaki necik, i jak to szlo.. ciekaw jestem, czy gdybym puszczal po wi-fi jakis film, to by to jakos dzialalo.


A da sie tak? :o
Iso jakies informacje to moge sprawdzic i Ci powiedziec.
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Mar 7 2010 03:20am
Ogarniał ktoś z was już demko Just Cause 2? Imo calkiem w pyte, gdyby nie to, ze pewnie wyjdzie zaraz po gow3 i nie bede mial kasy, to bym kupil nawet xd
Member
Posts: 3,373
Joined: Nov 10 2007
Gold: 3.10
Mar 7 2010 09:41am
Quote (markov @ 5 Mar 2010 22:28)
najprawdopodobniej jutro bede mial x360, bede mial mozliwosc porownania troszke co i jak z ps3 :)

Mialem pytac, probowal ktos ogladac filmy hd  po wi-fi? Jezeli tak, to jaki necik, i jak to szlo.. ciekaw jestem, czy gdybym puszczal po wi-fi jakis film, to by to jakos dzialalo.


próbowałem puścić .avi 700mb w ten sposób, komp Fujitsu-Siemens Amilo Pa2510, net 6mb i miałem pokaz slideów, ogólnie takiego rozwiązania nie polecam, lepiej zrobić kopie na dysk.
Go Back To Polska Topic List
Prev15354555657523Next
Add Reply New Topic New Poll