Quote (DnBBoY @ 6 Feb 2010 20:40)
2-3 packi? lol no to grubo m8..
jak jestem w szkole pale co przerwe jak wracam do domu (zazwyczaj kolo 15) to pale 2-3 szlugi do konca dnia.
jak siedze w weekend w domu (najczescniej niedziela) potrafie 2-3 szlugi na caly dzien spalic

wniosek: jak siedze w domu to malo pale i tak naprawdę to mi sie nie chce

Dobra rada rzuć teraz póki jeszcze Cie tak nie trzyma.
Fajki idą w górę i ogólnie cały przemysł tytoniowy dostaje w dupe.
Teraz unia nawet nakazuje zwiększać dawki substancji w fajkach co niby ma sprawić, że palacze, którzy palą lajtowo czyli tacy jak Ty odpuszczą sobie a Ci, którzy palą sporo palili dalej albo ograniczali.
Francuskie fajki są przegięte jak spaliłem jednego papieroska [nie pamiętam marki], który rzekomo był lightem to myślałem, że zdechnę

...