d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Temat Dla Ludzi Palących Papierosy
Prev15354555657217Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Feb 6 2010 12:13pm
Quote (Cavalorn @ Feb 6 2010 06:08pm)
Probowal ktos juz fajek z przemytu? Bezpieczne to jest? : D


ja i to nie raz :) oczywiscie roznia sie smakiem od tych ktore dostaniesz w sklepie. Kumpel z klasy pali
ruskie Viceroye czerwone i powiem wam ze daja rade :) po 5 zl je kupuje. Jak wejda te podwyżki i fajki
beda kosztowac 10zl+ to rzucam ten biznes, albo bede musial kupowac ruskie viceroye.
Member
Posts: 19,123
Joined: Nov 3 2007
Gold: 0.00
Feb 6 2010 01:20pm
Quote (TDI @ 6 Feb 2010 18:08)
widze, ze moj temat dalej sie trzyma za sprawa magika :]

gz.


Ja nie pale już [od 03.02.2010] ale warto było zrobić temacik zrzeszający ludzi palących xD...
Przynajmniej można legalnie podbić sobie post counta.

Odnośnie fajek z przemytu to owszem paliłem.
Odpowiem krótko - Crap...
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Feb 6 2010 01:27pm
Quote (Magik69 @ Feb 6 2010 09:20pm)
Ja nie pale już [od 03.02.2010] ale warto było zrobić temacik zrzeszający ludzi palących xD...
Przynajmniej można legalnie podbić sobie post counta.

Odnośnie fajek z przemytu to owszem paliłem.
Odpowiem krótko - Crap...


Również paliłem, ale tylko jin-lingi, nie za bardzo mi smakowały i za mocne,
jeszcze były classiki, nie są złe, powiem, jak na taką cenę;)
Member
Posts: 19,123
Joined: Nov 3 2007
Gold: 0.00
Feb 6 2010 01:31pm
Quote (Msk @ 6 Feb 2010 20:27)
Również paliłem, ale tylko jin-lingi, nie za bardzo mi smakowały i za mocne,
jeszcze były classiki, nie są złe, powiem, jak na taką cenę;)


Fakt cena bywa kusząca ale ja miałem taki głupi tik, że przesuwałem palce trzymające fajke za filtr i przez to łamały się...
Jeżeli chodzi o smak to zależy już chyba od fajek ja paliłem marlboraski czerwone ale były tak tandetne, że szkoda gadać : / ...
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Feb 6 2010 01:35pm
Quote (Magik69 @ Feb 6 2010 09:31pm)
Fakt cena bywa kusząca ale ja miałem taki głupi tik, że przesuwałem palce trzymające fajke za filtr i przez to łamały się...
Jeżeli chodzi o smak to zależy już chyba od fajek ja paliłem marlboraski czerwone ale były tak tandetne, że szkoda gadać : / ...


Też paliłem Marlboraski czerwone z przemytu podobno, ale miały smak jak superlight:/
Member
Posts: 19,123
Joined: Nov 3 2007
Gold: 0.00
Feb 6 2010 01:37pm
Quote (Msk @ 6 Feb 2010 20:35)
Też paliłem Marlboraski czerwone z przemytu podobno, ale miały smak jak superlight:/


U mnie nie szło tego palić...
Były za mocne dla odmiany...
Ja paliłem jak smok bo z 2-3 paczki dziennie szły jak miałem hajs ale powiem Ci, że to co ja tam paliłem to mnie przyprawiało o mdłości : / ...
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Feb 6 2010 01:40pm
Quote (Magik69 @ Feb 6 2010 07:37pm)
U mnie nie szło tego palić...
Były za mocne dla odmiany...
Ja paliłem jak smok bo z 2-3 paczki dziennie szły jak miałem hajs ale powiem Ci, że to co ja tam paliłem to mnie przyprawiało o mdłości : / ...


2-3 packi? lol no to grubo m8..

jak jestem w szkole pale co przerwe jak wracam do domu (zazwyczaj kolo 15) to pale 2-3 szlugi do konca dnia.
jak siedze w weekend w domu (najczesciej niedziela) potrafie 2-3 szlugi na caly dzien spalic ;)

wniosek: jak siedze w domu to malo pale i tak naprawdę to mi sie nie chce :D

This post was edited by DnBBoY on Feb 6 2010 01:40pm
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Feb 6 2010 01:42pm
Quote (DnBBoY @ 6 Feb 2010 20:40)
2-3 packi? lol no to grubo m8..

jak jestem w szkole pale co przerwe jak wracam do domu (zazwyczaj kolo 15) to pale 2-3 szlugi do konca dnia.
jak siedze w weekend w domu (najczescniej niedziela) potrafie 2-3 szlugi na caly dzien spalic ;)

wniosek: jak siedze w domu to malo pale i tak naprawdę to mi sie nie chce :D


To ja ostatnio nie wiem czemu zacząłem palić w wyznaczonych porach dnia. Przed południem zawsze jeden (10-12), po południu (15-17), wieczór (20-21) i zawsze równo o północy :D , co daje 4 dziennie.
Member
Posts: 19,123
Joined: Nov 3 2007
Gold: 0.00
Feb 6 2010 01:43pm
Quote (DnBBoY @ 6 Feb 2010 20:40)
2-3 packi? lol no to grubo m8..

jak jestem w szkole pale co przerwe jak wracam do domu (zazwyczaj kolo 15) to pale 2-3 szlugi do konca dnia.
jak siedze w weekend w domu (najczescniej niedziela) potrafie 2-3 szlugi na caly dzien spalic ;)

wniosek: jak siedze w domu to malo pale i tak naprawdę to mi sie nie chce :D


Dobra rada rzuć teraz póki jeszcze Cie tak nie trzyma.
Fajki idą w górę i ogólnie cały przemysł tytoniowy dostaje w dupe.
Teraz unia nawet nakazuje zwiększać dawki substancji w fajkach co niby ma sprawić, że palacze, którzy palą lajtowo czyli tacy jak Ty odpuszczą sobie a Ci, którzy palą sporo palili dalej albo ograniczali.
Francuskie fajki są przegięte jak spaliłem jednego papieroska [nie pamiętam marki], który rzekomo był lightem to myślałem, że zdechnę :D ...
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Feb 6 2010 01:44pm
Quote (Magik69 @ Feb 6 2010 08:37pm)
U mnie nie szło tego palić...
Były za mocne dla odmiany...
Ja paliłem jak smok bo z 2-3 paczki dziennie szły jak miałem hajs ale powiem Ci, że to co ja tam paliłem to mnie przyprawiało o mdłości : / ...


U mnie pokazywaly sie litewskie fajki bez banderoli i to dopiero moznabylo nazwac syfem. Nawet sprzedajacy wiedzieli ze te fajki nie sa dobre i sprzedawali taniej niz polskie.
Staram sie omijac litewskie fajki szerokim lukiem cuz nie naleza one do najlepszych. Ukrainskie sa calkiem spoko tho.
Go Back To Polska Topic List
Prev15354555657217Next
Add Reply New Topic New Poll