☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
>
Poll > Macieye 2009, Faworyci > Ankieta Oficjalna
Prev
1
53
54
55
56
57
58
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 7624
Replies: 577
Track Topic
Guests cannot view or vote in polls. Please
register
or
login
.
Accusation
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold
:
3.00
#541
Dec 8 2009 03:46pm
michald13 aka drumandbase
32.97% (122 Votes)
tak
Karam_BotUF
Member
Posts: 1,733
Joined: Jun 27 2009
Gold
:
14.01
Warn: 100%
#542
Dec 8 2009 03:51pm
drumandbase
monia89
nua
grubas jebany
mysz15
rollen
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold
:
6,056.69
#543
Dec 8 2009 03:51pm
archeo
killah-pl
Member
Posts: 19,655
Joined: Dec 26 2005
Gold
:
5,324.00
#544
Dec 8 2009 03:53pm
ankieta jest nieważna bo nie ma mnie na liście
DrumAndBase
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold
:
2.20
Warn: 20%
#545
Dec 8 2009 03:53pm
Quote (Accusation @ Dec 8 2009 10:46pm)
michald13 aka drumandbase
32.97% (122 Votes)
tak
Tylko uważaj, żeby ci nie stanął, jak będziesz to następnym razem odkopywał nerdzie ;d
inc0
Member
Posts: 13,432
Joined: Oct 22 2005
Gold
:
8,171.50
#546
Dec 8 2009 03:54pm
trafie na liste??
¤o„¸¨°o¤o„¸¸„o¤o°¨¸„o¤o°¨
¨°o¤o„¸ Hardcore¸„o¤o°¨
¸„o¤o°¨ POLAND'``°oo¤
Accusation
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold
:
3.00
#547
Dec 8 2009 04:28pm
Quote (DrumAndBase @ 8 Dec 2009 22:53)
Tylko uważaj,
żeby ci nie stanął
, jak będziesz to następnym razem odkopywał nerdzie ;d
wykluczam bo wiem, ze tylko na to czekasz
Prospero
Banned
Posts: 11,408
Joined: May 16 2006
Gold
:
0.00
Warn: 90%
#548
Dec 8 2009 04:31pm
Null vote. Kazdy z tej ankiety jest forumowym gownem i nie widze sensu w wyciaganiu tego gowna z rynsztoku poprzez glosowanie na nie, przysparzajac popularnosci. Niech gowna gnija w rynsztoku.
Heineken111
Member
Posts: 4,057
Joined: Mar 12 2008
Gold
:
43,860.00
#549
Dec 8 2009 04:32pm
Quote (Pozer @ Oct 2 2009 06:36pm)
spiochek ponownie
Szymek
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold
:
13.00
#550
Dec 8 2009 04:41pm
Ja pierdole, dlaczego takie fajny thread mnie ominął.
Mam bardzo duży dylemat pomiędzy myszą15, a spiochem.
mysz15
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
53
54
55
56
57
58
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact