d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev15354555657491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Jul 19 2009 07:53am
Dajcie $0.30 jak mozecie.
Member
Posts: 4,462
Joined: Dec 18 2007
Gold: 169.00
Jul 19 2009 07:53am
Quote (ezi @ Sun, 19 Jul 2009, 15:51)
Ten juz 4k kozak :O


a/i gracze = hazardiści.
Member
Posts: 2,484
Joined: Jun 29 2006
Gold: 652.45
Jul 19 2009 07:55am
Quote (Daniek92 @ Sun, Jul 19 2009, 01:53pm)
Dajcie $0.30 jak mozecie.


a bedziesz mial na 1+0.10 $ sita?~~ wtedy mozemy w trojke pograc z ezim
Member
Posts: 26,217
Joined: Dec 23 2005
Gold: 101.08
Warn: 10%
Jul 19 2009 07:56am
Quote (Nsh @ Sun, 19 Jul 2009, 15:53)
a/i gracze = hazardiści.


vouch oczywko, ale saphiro cos h/u tez gra
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 19 2009 07:57am
Quote (ezi @ Sun, Jul 19 2009, 02:51pm)
Ten juz 4k kozak :O


Mialbym 6k juz ale typ nie wyplacil 2k :cry:

Quote (ezi @ Sun, Jul 19 2009, 02:56pm)
vouch oczywko, ale saphiro cos h/u tez gra


Gram h/u do pewniej sumy i pozniej ta sume przeznaczam na a/i dzieki czemu nic nie trace a caly czas fg rosnie ^_^

This post was edited by Shapiro on Jul 19 2009 07:58am
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Jul 19 2009 07:59am
Quote (ViNc3aNiTy @ Sun, 19 Jul 2009, 15:55)
a bedziesz mial na 1+0.10 $ sita?~~ wtedy mozemy w trojke pograc z ezim


Tzn brakuje mi 30centow zeby dolaczyc do stolika z najmniejszymi stawkami ;) czyli do $1.
Jak chcecie to mozecie dac wiecej i wieczorem (poznym) mozemy pograc cos, teraz i tak nie ma sensu bo mi co chwile net przerywa i handy mi samo pasuje :(
Member
Posts: 5,062
Joined: Oct 14 2008
Gold: 97.00
Jul 19 2009 08:01am
Daj ktos 10 centów, albo 1 centa :P
Member
Posts: 26,217
Joined: Dec 23 2005
Gold: 101.08
Warn: 10%
Jul 19 2009 08:01am
Quote (Daniek92 @ Sun, 19 Jul 2009, 15:59)
Tzn brakuje mi 30centow zeby dolaczyc do stolika z najmniejszymi stawkami ;) czyli do $1.
Jak chcecie to mozecie dac wiecej i wieczorem (poznym) mozemy pograc cos, teraz i tak nie ma sensu bo mi co chwile net przerywa i handy mi samo pasuje :(


ja wolalbym teraz
Member
Posts: 2,484
Joined: Jun 29 2006
Gold: 652.45
Jul 19 2009 08:07am
ezi moze wbij na skajpa aim mi cos odpierdala nie moze sie polaczyc

@daniek daj ID na p*
Member
Posts: 26,217
Joined: Dec 23 2005
Gold: 101.08
Warn: 10%
Jul 19 2009 08:10am
Quote (ViNc3aNiTy @ Sun, 19 Jul 2009, 16:07)
ezi moze wbij na skajpa aim mi cos odpierdala nie moze sie polaczyc

@daniek daj ID na p*


to na gg pisz
3201894
Go Back To Polska Topic List
Prev15354555657491Next
Add Reply New Topic New Poll