d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev1538539540541542598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,456
Joined: Mar 9 2008
Gold: 827.20
Sep 9 2013 09:58am
Również czekam na reste Fonline , ale czasami wbijam tak z nudów.

Swoją drogą, gram teraz w Fallout Tactics i przypadkiem odkryłem coś co odebrało chęć do kończenia tej gry. Moja postać jest tak zbudowana, że po jednym zażyciu psycho ma odporność na obrażenia 100%... Jak to wygląda w praktyce ? Wystarczy podbiegać do każdego przeciwnika i ładować serią - czyli zwykła sieczka. Nie wiem czy twórcy gry świadomie takie coś wprowadzili - dla mnie 100% odp. nie ma sensu trochę, bo odbiera zapał do grania - jest za łatwo po prostu.
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Sep 9 2013 10:04am
Quote (CantTouchThis @ Sep 9 2013 05:58pm)
Również czekam na reste Fonline , ale czasami wbijam tak z nudów.

Swoją drogą, gram teraz w Fallout Tactics i przypadkiem odkryłem coś co odebrało chęć do kończenia tej gry. Moja postać jest tak zbudowana, że po jednym zażyciu psycho ma odporność na obrażenia 100%... Jak to wygląda w praktyce ? Wystarczy podbiegać do każdego przeciwnika i ładować serią - czyli zwykła sieczka. Nie wiem czy twórcy gry świadomie takie coś wprowadzili - dla mnie 100% odp. nie ma sensu trochę, bo odbiera zapał do grania - jest za łatwo po prostu.


ja gralem scoutem na karabin gaussa i solowałem wszystko co sie rusza
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Sep 9 2013 11:06am
fallout tactics z ta 'nowsza' grafika to jakas kpina : DD
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Sep 9 2013 11:10am
Quote (Xploosiv @ Sep 9 2013 07:06pm)
fallout tactics z ta 'nowsza' grafika to jakas kpina :  DD


Quote (Xploosiv @ Sep 9 2013 07:06pm)
fallout tactics z ta 'nowsza' grafika to jakas kpina :  DD


jakis inny taktyks wyszedl jeszcze?
Member
Posts: 27,388
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 9 2013 11:51am
Skad brac ammo do flamera?

Nie moge ani znalezc rumu, ani paliwa u npc....

e: dobra mam rum

This post was edited by Last_Hope on Sep 9 2013 12:03pm
Member
Posts: 27,388
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 10 2013 12:50am
Quote (Lander @ Sep 9 2013 10:21am)
ja mam z 5 lever moze cos pogram dzis


A da się w tym falloucie zrobić tak jak w 2 - kolorowe nicki graczy z jsp?
Member
Posts: 2,717
Joined: Jul 28 2011
Gold: 0.00
Sep 10 2013 03:48am
Quote (Last_Hope @ Sep 9 2013 07:51pm)
Skad brac ammo do flamera?

Nie moge ani znalezc rumu, ani paliwa u npc....

e: dobra mam rum


Zbierasz jabłka z drzew, wrzucasz drewno do Stilla w Klamath/prywatnej bazie, potem wrzucasz jabłka i masz rot guta.
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Sep 10 2013 03:52am
Quote (chodor @ Sep 10 2013 11:48am)
Zbierasz jabłka z drzew, wrzucasz drewno do Stilla w Klamath/prywatnej bazie, potem wrzucasz jabłka i masz rot guta.


dobrze wiedzieć w sumie

Quote (Last_Hope @ Sep 10 2013 08:50am)
A da się w tym falloucie zrobić tak jak w 2 - kolorowe nicki graczy z jsp?


tak, tak samo jak w fo2
Member
Posts: 4,534
Joined: Nov 4 2010
Gold: 1.00
Sep 10 2013 04:48am
Gra ktoś jeszcze we FO2, czy wszyscy cisną w Reloaded/czekają na reset?
Member
Posts: 27,388
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 10 2013 11:13am
Quote (tournevis @ Sep 10 2013 12:48pm)
Gra ktoś jeszcze we FO2, czy wszyscy cisną w Reloaded/czekają na reset?


ja właśnie nie wiem gdzie grać... czy tu czy tu.
Go Back To Polska Topic List
Prev1538539540541542598Next
Add Reply New Topic New Poll