Quote (Saygon @ 27 Dec 2012 23:55)
Do pantery 2 jest mega przyjemnie, ale jesli nic nie zmienili przez ostatnie 3 miesiace to od e50 zaczyna sie wielka sraka.
Brakuje mi 5k free expa do pierwszej pantery i zastanawiam się czy to działo nie jest jednak za słabe jak na 7 tier? A jak z mobilnością? Da się objechać coś czy już guwno?