d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1538539540541542805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Dec 27 2012 04:03pm
Quote (JerryK @ Dec 27 2012 11:03pm)
ej grasz w czolgi ziomek???????????


Gram ziomus.
Banned
Posts: 1,903
Joined: Aug 5 2007
Gold: 155.10
Warn: 40%
Dec 27 2012 04:04pm
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ 28 Dec 2012 00:03)
Gram ziomus.


pm nick
GRAMY
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Dec 27 2012 04:04pm
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ 27 Dec 2012 23:01)
Ten post dal mi raka.


NO WRESZCIE.
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Dec 27 2012 04:05pm
Quote (Saygon @ 27 Dec 2012 23:55)
Do pantery 2 jest mega przyjemnie, ale jesli nic nie zmienili przez ostatnie 3 miesiace to od e50 zaczyna sie wielka sraka.


Brakuje mi 5k free expa do pierwszej pantery i zastanawiam się czy to działo nie jest jednak za słabe jak na 7 tier? A jak z mobilnością? Da się objechać coś czy już guwno?
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Dec 27 2012 04:06pm
Quote (Saygon @ Dec 27 2012 11:04pm)
NO WRESZCIE.



Uleglem prowokacji?

Quote (JerryK @ Dec 27 2012 11:04pm)
pm nick
GRAMY


Gram od 8 tieru w gore.

This post was edited by NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY on Dec 27 2012 04:08pm
Banned
Posts: 1,903
Joined: Aug 5 2007
Gold: 155.10
Warn: 40%
Dec 27 2012 04:08pm
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ 28 Dec 2012 00:06)
Uleglem prowokacji?


DAWAJ
JUZ GRZEJE LUFE



Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ 28 Dec 2012 00:06)
Uleglem prowokacji?



Gram od 8 tieru w gore.




A TAM PIERDOLISZ

This post was edited by JerryK on Dec 27 2012 04:09pm
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Dec 27 2012 04:12pm
Quote (JerryK @ Dec 27 2012 11:08pm)
DAWAJ
A TAM PIERDOLISZ


NO SERIO
Banned
Posts: 1,903
Joined: Aug 5 2007
Gold: 155.10
Warn: 40%
Dec 27 2012 04:12pm
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ 28 Dec 2012 00:12)
NO SERIO


nie masz zadnych czolgow t3/t4? a ten nowy darmowy guwniak?
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Dec 27 2012 04:18pm
Quote (JerryK @ Dec 27 2012 11:12pm)
nie masz zadnych czolgow t3/t4? a ten nowy darmowy guwniak?


Mam tylko Reichtraktora albo mikromausa.

Ale teraz z ziomgiem gram.

This post was edited by NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY on Dec 27 2012 04:18pm
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Dec 27 2012 04:27pm
:D

/ dla najleprzym graczom polecem brytyjskie

This post was edited by The_White_Stig on Dec 27 2012 04:29pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1538539540541542805Next
Add Reply New Topic New Poll