d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15385395405415421019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Mar 17 2013 03:43pm
Quote (elkabel @ 17 Mar 2013 22:09)
Ostatnio pyknąłem taką fotkę na parkingu przez marketem ;F
http://img442.imageshack.us/img442/4950/napjkierowcy.jpg


Co się będzie jebał :D suszy to trzeba popić.

Quote (Rzoolberd @ 17 Mar 2013 22:16)
Ale bym kopał za wbicie w deske tabliczki z maryją


Potwierdzam, wszelkie religijne guwno w samochodzie/10
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Mar 18 2013 04:50am
Quote (Damundo @ Mar 17 2013 10:43pm)
Co się będzie jebał :D suszy to trzeba popić.



Potwierdzam, wszelkie religijne guwno w samochodzie/10


założę się, że to pasażer sączył brona, często jak jakiś ziombel ze mną śmiga to piwkuje
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Mar 18 2013 06:54am
Quote (Mentalista @ 18 Mar 2013 11:50)
założę się, że to pasażer sączył brona, często jak jakiś ziombel ze mną śmiga to piwkuje


Ja nie pozwalam, żeby mi tapicery nie zajebali :D Chuj, że w większości eloskóra, ważne że nie ujebana i się trzyma.
Raz z ziomkiem wracaliśmy w kilku jego samochodem i jeden piwkujący się na wyboju zachłysnął i zarzygał ziomgowi cały fotel kierowcy od tyłu :D Teraz nawet mentosa u niego w samochodzie nie wyciągniesz :D

This post was edited by Damundo on Mar 18 2013 06:55am
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Mar 18 2013 08:01am
Quote (Damundo @ Mar 18 2013 12:54pm)
Ja nie pozwalam, żeby mi tapicery nie zajebali :D Chuj, że w większości eloskóra, ważne że nie ujebana i się trzyma.
Raz z ziomkiem wracaliśmy w kilku jego samochodem i jeden piwkujący się na wyboju zachłysnął i zarzygał ziomgowi cały fotel kierowcy od tyłu :D Teraz nawet mentosa u niego w samochodzie nie wyciągniesz :D


rozumiem dbac o samochod, ale to jest rzecz, ktora uzytkujemy i ma zarabiac na siebie, a nie jebac w dupe sliska szpilka.
Member
Posts: 365
Joined: Sep 6 2010
Gold: Locked
Warn: 30%
Mar 18 2013 11:22am
jade po kumpla na lotnisko. on strasznie lubi, jak zapierdzialamy coupeta, bo od razu trzezwieje po 3h lotu. tym razem od razu jedziemy do Centrum, bo samolot sie spoznil i nie mamy czasu. czas biegnie, a alkohol w klubach na kobiety wiecznie nie dziala. napada mnie niebieskie Evo IX. na oko ma w chuj mocy i jeszcze drugie tyle. nie dalem mu rady, ale on tez mi nie dal rady. na swiatlach wszyscy sie na nas gapia, taksowkarze z dezaprobata. zartowalem, wladcy warszawskich drog nawet takiego slowa nie znaja. jedziemy dalej i szukamy zwady, udajac, ze nam wszystko zwisa. w sumie jednak nam sie tak nie spieszy.
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Mar 18 2013 01:56pm
Quote (saszas @ Mar 18 2013 03:01pm)
rozumiem dbac o samochod, ale to jest rzecz, ktora uzytkujemy i ma zarabiac na siebie, a nie jebac w dupe sliska szpilka.


ale np chipsow tez nie daje jesc w aucie ;p
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Mar 18 2013 02:03pm
Quote (kadi406coupe @ 18 Mar 2013 19:22)
jade po kumpla na lotnisko. on strasznie lubi, jak zapierdzialamy coupeta, bo od razu trzezwieje po 3h lotu. tym razem od razu jedziemy do Centrum, bo samolot sie spoznil i nie mamy czasu. czas biegnie, a alkohol w klubach na kobiety wiecznie nie dziala. napada mnie niebieskie Evo IX. na oko ma w chuj mocy i jeszcze drugie tyle. nie dalem mu rady, ale on tez mi nie dal rady. na swiatlach wszyscy sie na nas gapia, taksowkarze z dezaprobata. zartowalem, wladcy warszawskich drog nawet takiego slowa nie znaja. jedziemy dalej i szukamy zwady, udajac, ze nam wszystko zwisa. w sumie jednak nam sie tak nie spieszy.



TWÓJ SAMOCHÓD JEST NIERENTOWNY
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Mar 18 2013 02:15pm
Quote (Keisper @ Mar 18 2013 09:03pm)
TWÓJ SAMOCHÓD JEST NIERENTOWNY


typ tutaj troluje i po chuj odpowiadasz na jego posty?
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Mar 18 2013 02:17pm
Quote (Mentalista @ 18 Mar 2013 22:15)
typ tutaj troluje i po chuj odpowiadasz na jego posty?


bo mam ochotę
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Mar 18 2013 02:18pm
Quote (Keisper @ Mar 18 2013 09:17pm)
bo mam ochotę


prezentujecie podobne poziomy intelektualne
Go Back To Polska Topic List
Prev15385395405415421019Next
Add Reply New Topic New Poll