d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1537538539540541805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Dec 27 2012 03:44pm
Quote (MuFfaS @ Dec 27 2012 10:28pm)
sciagam czołgi, czym najlepiej zaczac napierdalac? najlepiej zeby to nie byly szwaby ani ruskie bo nie lubie podludzi, chociaz amerykanie to tez psie syny a francuzy to juz w ogole, oni maja w ogole w tych czolgach swoich dziala, czy tylko biala flage wywieszona na lufie i od razu sie poddaja jak sie walka zaczyna?


Zostaja ci najgorsze czolgi w grze czyli brytole.
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Dec 27 2012 03:44pm
Dobre są gerowskie medy? Zastanawiam się czy kupować panterę czy zacząć rozwijać jakieś inne drzewko od początku.

Quote (MuFfaS @ 27 Dec 2012 23:28)
sciagam czołgi, czym najlepiej zaczac napierdalac? najlepiej zeby to nie byly szwaby ani ruskie bo nie lubie podludzi, chociaz amerykanie to tez psie syny a francuzy to juz w ogole, oni maja w ogole w tych czolgach swoich dziala, czy tylko biala flage wywieszona na lufie i od razu sie poddaja jak sie walka zaczyna?


Gram szwabami. Nie polecam ich HT, do tigera (7 tier) jedyne grywalne czołgi to pz III i vk3601, innymi (włącznie z tigerem, bo też jest chujowy) będziesz się tylko wkurwiał i zanim dojdziesz do 8 tieru, gdzie pojawiają się wreszcie jakieś sensowne maszyny, już dawno o tej grze zapomnisz. Chociaż podobno pz IV trochę fixnęli, ale nie sądzę żeby mu to wiele pomogło.
Jeżeli chcesz grać TD, to imo gery dają radę. Jeżeli HT to ja bym brał amerykańców atm (chociaż do tieru 7 mają chyba jeszcze gorzej niż gery, ale później jest kozak t-29).
Ogólnie ruski są najbardziej OP od zawsze i raczej nic się tutaj nie zmieni w najbliższym czasie.
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 27 2012 03:46pm
Quote (MuFfaS @ 27 Dec 2012 23:28)
sciagam czołgi, czym najlepiej zaczac napierdalac? najlepiej zeby to nie byly szwaby ani ruskie bo nie lubie podludzi, chociaz amerykanie to tez psie syny a francuzy to juz w ogole, oni maja w ogole w tych czolgach swoich dziala, czy tylko biala flage wywieszona na lufie i od razu sie poddaja jak sie walka zaczyna?


graj polskimi, tankietki najleprze!!!!!!!! w ogole to po jakiego siedzisz na forum, ktorego wlascicielem jest amerykaniec?
Banned
Posts: 1,903
Joined: Aug 5 2007
Gold: 155.10
Warn: 40%
Dec 27 2012 03:47pm
Quote (Nensato @ 27 Dec 2012 23:44)

Jeżeli chcesz grać TD, to imo gery dają radę


OKURWA
HETZER MISTRZ
Member
Posts: 2,087
Joined: Nov 27 2012
Gold: 0.15
Warn: 60%
Dec 27 2012 03:48pm
Quote (martyna_fajny_mish @ Dec 27 2012 10:46pm)
graj polskimi, tankietki najleprze!!!!!!!! w ogole to po jakiego siedzisz na forum, ktorego wlascicielem jest amerykaniec?


tylko polskie czolgi, wspieram polskom gospodarke
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Dec 27 2012 03:52pm
Quote (JerryK @ 27 Dec 2012 23:47)
OKURWA
HETZER MISTRZ


nie wiem czy ironizujesz czy nie ;d
od siebie dodam tylko, iż uważam tę mydelniczkę za kupę guwna
chociaż z drugiej strony jak jesteś top tierem, to fajnie się onehituje rurznych małych pedałuw i arte
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Dec 27 2012 03:55pm
Quote (Nensato @ 27 Dec 2012 22:44)
Dobre są gerowskie medy? Zastanawiam się czy kupować panterę czy zacząć rozwijać jakieś inne drzewko od początku.



Gram szwabami. Nie polecam ich HT, do tigera (7 tier) jedyne grywalne czołgi to pz III i vk3601, innymi (włącznie z tigerem, bo też jest chujowy) będziesz się tylko wkurwiał i zanim dojdziesz do 8 tieru, gdzie pojawiają się wreszcie jakieś sensowne maszyny, już dawno o tej grze zapomnisz. Chociaż podobno pz IV trochę fixnęli, ale nie sądzę żeby mu to wiele pomogło.
Jeżeli chcesz grać TD, to imo gery dają radę. Jeżeli HT to ja bym brał amerykańców atm (chociaż do tieru 7 mają chyba jeszcze gorzej niż gery, ale później jest kozak t-29).
Ogólnie ruski są najbardziej OP od zawsze i raczej nic się tutaj nie zmieni w najbliższym czasie.


Do pantery 2 jest mega przyjemnie, ale jesli nic nie zmienili przez ostatnie 3 miesiace to od e50 zaczyna sie wielka sraka.
Banned
Posts: 1,903
Joined: Aug 5 2007
Gold: 155.10
Warn: 40%
Dec 27 2012 03:57pm
Quote (Nensato @ 27 Dec 2012 23:52)
nie wiem czy ironizujesz czy nie ;d
od siebie dodam tylko, iż uważam tę mydelniczkę za kupę guwna
chociaż z drugiej strony jak jesteś top tierem, to fajnie się onehituje rurznych małych pedałuw i arte


mowie serio, bardzo dobry td imo (jak na razie doszedlem tylko do t6, wiec nie mam porownania)
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Dec 27 2012 04:01pm
Quote (Saygon @ Dec 27 2012 10:55pm)
Do pantery 2 jest mega przyjemnie, ale jesli nic nie zmienili przez ostatnie 3 miesiace to od e50 zaczyna sie wielka sraka.


Ten post dal mi raka.
Banned
Posts: 1,903
Joined: Aug 5 2007
Gold: 155.10
Warn: 40%
Dec 27 2012 04:03pm
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ 28 Dec 2012 00:01)
Ten post dal mi raka.


ej grasz w czolgi ziomek???????????
Go Back To Polska Topic List
Prev1537538539540541805Next
Add Reply New Topic New Poll