d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15375385395405411019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,504
Joined: Feb 24 2011
Gold: 262.00
Mar 16 2013 10:58am
Quote (ShiSeido @ 16 Mar 2013 17:55)
A jak to teraz jest z prawkiem na motor?


Też jestem zainteresowany wiem ,że miał wejść podział na pojemność (A1 A2 i A) ale czy weszło coś to nie wiem.
Member
Posts: 8,823
Joined: Mar 13 2006
Gold: 0.01
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Mar 16 2013 11:19am
I znowu dla kasy porobione te kategorie :)
W kazdym razie, dzieki za link

Pozdrawiam

This post was edited by ShiSeido on Mar 16 2013 11:20am
Member
Posts: 365
Joined: Sep 6 2010
Gold: Locked
Warn: 30%
Mar 16 2013 11:21am
Jedziemy. Najpierw parking pod Opera. Jedna rundka, druga rundka, otwieram bagaznik. Zadna nie wskakuje. Wszystko jasne, obok stoi M6 i tez ma otwarty bagaznik. Obok niego lansik, tipsik i solara, wszyscy mowia im blachara. Nic tu po mnie, takie kobiety chetnie dziela slodycze zycia, ale niechetnie dziela sie kosztami benzyny. Jade precz i szukam dalej szczescia w zyciu. Jest i szczescie, szczescie nazywa sie A3 2.0TDI i zawiera dwie lyse paly. Paly wyprzedzaja Coupete pasem do skretu i zajezdzaja mi droge pokazujac rozne dziwne gesty, jakbym im matke dresiare puknal. No nie raz sie kurwa zdrzylo, z zalem sie przyznam. Ale do rzeczy – nie gardz dresem, bo dres bedzie gardzil Toba, tak sobie racjonalizuje pod nosem. “Glowa dresy do gory”, uzupelnil kat miasta 406 coupe. Nie wiem, czy wiecie, ale kat w sredniowieczu mial monopol w grodach na prowadzenie burdeli. Ot i dygresja, powrocimy do niej.
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Mar 16 2013 11:22am
Quote (kadi406coupe @ Mar 16 2013 06:21pm)
Jedziemy. Najpierw parking pod Opera. Jedna rundka, druga rundka, otwieram bagaznik. Zadna nie wskakuje. Wszystko jasne, obok stoi M6 i tez ma otwarty bagaznik. Obok niego lansik, tipsik i solara, wszyscy mowia im blachara. Nic tu po mnie, takie kobiety chetnie dziela slodycze zycia, ale niechetnie dziela sie kosztami benzyny. Jade precz i szukam dalej szczescia w zyciu. Jest i szczescie, szczescie nazywa sie A3 2.0TDI i zawiera dwie lyse paly. Paly wyprzedzaja Coupete pasem do skretu i zajezdzaja mi droge pokazujac rozne dziwne gesty, jakbym im matke dresiare puknal. No nie raz sie kurwa zdrzylo, z zalem sie przyznam. Ale do rzeczy – nie gardz dresem, bo dres bedzie gardzil Toba, tak sobie racjonalizuje pod nosem. “Glowa dresy do gory”, uzupelnil kat miasta 406 coupe. Nie wiem, czy wiecie, ale kat w sredniowieczu mial monopol w grodach na prowadzenie burdeli. Ot i dygresja, powrocimy do niej.


zakladaj sobie trololujace tematy ale nie zaśmiecaj tego topa typie
Member
Posts: 365
Joined: Sep 6 2010
Gold: Locked
Warn: 30%
Mar 16 2013 11:40am
Quote (Mentalista @ Mar 16 2013 07:22pm)
zakladaj sobie trololujace tematy ale nie zaśmiecaj tego topa typie



Jedziemy. Jest Pb wieczor i jest juz ciemno, chociaz jest pelnia. To dobry czas przewietrzyc turbine i zagotowac silnik. Zartowalem, to przeciez nie jest jakis pedziowaty Lanos STI, a prawdziwie niezawodne wyposazenie kaplana Szatana. Ja jestem trzezwy i jestem zly i jade po czarnego kota i moze po jakas dupe na wieczor na ofiare. Albo jade tylko po kota, bo dziewice w Warszawie juz dawno wymarly, a do Krakowa za daleko. Zreszta wszystkie krakowskie dziewice splamione sa dolarowymi Murzynami. Teraz jezdze tylko do Poznania do SQ na dziewice, bo jest tam ich duzo i wszystkie za byle 10 zlotych zrobia wszystko, co mi przyjdzie do glowy. Sa mlode i sa chetne i lubia pieniazki. Stare, chciwe i tluste france wyjechaly z Poznania juz dawno do Warszawy i dla ciekawskich ukrywaja sie
pod adresem D2jsp, a czasami publicznie vel http://forums.d2jsp.org/user.php?i=826926
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Mar 16 2013 01:22pm
Quote (Mentalista @ 16 Mar 2013 18:22)
zakladaj sobie trololujace tematy ale nie zaśmiecaj tego topa typie


Zacząłem czytać, zerknąłem na nick, przerwałem.

No i oczywko



Member
Posts: 8,823
Joined: Mar 13 2006
Gold: 0.01
Mar 16 2013 01:27pm
Quote (ShiSeido @ 16 Mar 2013 18:19)
I znowu dla kasy porobione te kategorie :)
W kazdym razie, dzieki za link

Pozdrawiam


No w sumie musieli cos wcisnac miedzy A1 i A, skoro zwiekszyli wiek do 24 lat na kategorie A. Kiedys byly jakies propozycje, ze A od 21lat, i imo takie mogli wprowadzic, bez tego A2;d
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Mar 17 2013 03:09pm
Ostatnio pyknąłem taką fotkę na parkingu przez marketem ;F
http://img442.imageshack.us/img442/4950/napjkierowcy.jpg
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Mar 17 2013 03:16pm
Quote (elkabel @ 17 Mar 2013 23:09)
Ostatnio pyknąłem taką fotkę na parkingu przez marketem ;F
http://img442.imageshack.us/img442/4950/napjkierowcy.jpg


Ale bym kopał za wbicie w deske tabliczki z maryją
Go Back To Polska Topic List
Prev15375385395405411019Next
Add Reply New Topic New Poll