Quote (Cannabisek @ Apr 22 2011 11:43am)
Marcin dzisiaj bawią się wszyscy nawet ja
12:49:14
na boisku czekaja na ciebie zajebiste dammy dzisiaj oczywiście
12:51:05
ale z tych 2 paulin to laseczki podobasz im się zazdroszczę ci ja na twoim miejscu nie zmarnował bym tej szansy ic doniej na boisko i pokarz kutasa
o takie rzeczy na gg dostaje! kurwa ;d
fajnych masz kolegów.
żeby nie było offtopu:
