d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1536537538539540805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,397
Joined: Jan 31 2010
Gold: 0.00
Dec 27 2012 02:49pm
Quote (t0xy @ Dec 27 2012 10:42pm)
lubie sobie postrzelac xdd



kw1 sobie zrob a pozniej idz w kierunku is7
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Dec 27 2012 02:54pm
Quote (Reksio91 @ Dec 27 2012 08:49pm)
kw1 sobie zrob a pozniej idz w kierunku is7


nie wiem o co chodzi cuz sfierzak :wacko:

mam NISZCZYCIELA CZOLGOW 5 POZIOM :angry:

rozpierdalam ich jak kaczki :angry:

This post was edited by t0xy on Dec 27 2012 02:54pm
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Dec 27 2012 03:01pm
toxy tez gra? noniemorzliwe
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Dec 27 2012 03:01pm
Quote (EustachyMotyka @ Dec 27 2012 09:01pm)
toxy tez gra? noniemorzliwe


no cos tam gram :wacko:

a w co mam grac kurwa jak wszedzie bany mam :cry:

This post was edited by t0xy on Dec 27 2012 03:01pm
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Dec 27 2012 03:02pm
Quote (t0xy @ Dec 27 2012 09:01pm)
no cos tam gram  :wacko:

a w co mam grac kurwa jak wszedzie bany mam  :cry:


za nic ich nie dostałeś :lol:
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Dec 27 2012 03:03pm
Quote (t0xy @ 27 Dec 2012 22:01)
no cos tam gram  :wacko:

a w co mam grac kurwa jak wszedzie bany mam  :cry:


a masz jakies czity? :drool:
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Dec 27 2012 03:03pm
Quote (EustachyMotyka @ Dec 27 2012 09:03pm)
a masz jakies czity? :drool:


yy :P

ale nie nie wolno rozmawiac o tym wiec reportred

This post was edited by t0xy on Dec 27 2012 03:04pm
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Dec 27 2012 03:28pm
sciagam czołgi, czym najlepiej zaczac napierdalac? najlepiej zeby to nie byly szwaby ani ruskie bo nie lubie podludzi, chociaz amerykanie to tez psie syny a francuzy to juz w ogole, oni maja w ogole w tych czolgach swoich dziala, czy tylko biala flage wywieszona na lufie i od razu sie poddaja jak sie walka zaczyna?
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
Dec 27 2012 03:31pm
Quote (MuFfaS @ 27 Dec 2012 23:28)
sciagam czołgi, czym najlepiej zaczac napierdalac? najlepiej zeby to nie byly szwaby ani ruskie bo nie lubie podludzi, chociaz amerykanie to tez psie syny a francuzy to juz w ogole, oni maja w ogole w tych czolgach swoich dziala, czy tylko biala flage wywieszona na lufie i od razu sie poddaja jak sie walka zaczyna?


Z takim podejsciem sobie odpusc :D
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Dec 27 2012 03:32pm
Quote (MuFfaS @ 27 Dec 2012 22:28)
sciagam czołgi, czym najlepiej zaczac napierdalac? najlepiej zeby to nie byly szwaby ani ruskie bo nie lubie podludzi, chociaz amerykanie to tez psie syny a francuzy to juz w ogole, oni maja w ogole w tych czolgach swoich dziala, czy tylko biala flage wywieszona na lufie i od razu sie poddaja jak sie walka zaczyna?


graj rudym sto dwa
Go Back To Polska Topic List
Prev1536537538539540805Next
Add Reply New Topic New Poll