Quote (MuFfaS @ 27 Dec 2012 23:28)
sciagam czołgi, czym najlepiej zaczac napierdalac? najlepiej zeby to nie byly szwaby ani ruskie bo nie lubie podludzi, chociaz amerykanie to tez psie syny a francuzy to juz w ogole, oni maja w ogole w tych czolgach swoich dziala, czy tylko biala flage wywieszona na lufie i od razu sie poddaja jak sie walka zaczyna?
Z takim podejsciem sobie odpusc
