d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15365375385395401019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,335
Joined: Dec 13 2004
Gold: 1,234.00
Mar 13 2013 02:19pm
Quote (trz @ 13 Mar 2013 19:55)
Wie ktoś jaka może być przyczyna słabego odbioru stacji radiowych w samochodzie? Mam radio bose montowane w audi do tej pory odbiór był bardzo dobry, nagle nie łapie prawie żadnej stacji. Antena zewnetrzna sprawna. Płyty CD odtwarza bez wiekszego problemu

mam podobny problem. znajduje stacje ale nie odbiera sygnalu - ciagly szum. u mnie jest to tuner radiowy.

jesli odbiera slabo to moze byc wzmacniacz antenowy, czesty problem w a4 gdzies czytalem jakis poradnik jak to naprawic.
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 642.50
Mar 13 2013 02:23pm
Quote (bustersss @ Mar 13 2013 09:19pm)
mam podobny problem. znajduje stacje ale nie odbiera sygnalu - ciagly szum. u mnie jest to tuner radiowy.

jesli odbiera slabo to moze byc wzmacniacz antenowy, czesty problem w a4 gdzies czytalem jakis poradnik jak to naprawic.


żadnej "nowej" stacji nie wyszukuje
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Mar 13 2013 02:24pm
iso takiego golfa tzn polowe

http://www.youtube.com/watch?v=Yr8tsgLp1pA

Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Mar 13 2013 02:25pm
Quote (Prezes @ 13 Mar 2013 21:24)
iso takiego golfa tzn polowe

http://www.youtube.com/watch?v=Yr8tsgLp1pA


pm killah
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Mar 13 2013 02:40pm
Quote (trz @ Mar 13 2013 07:28pm)
aż takich mądrych pomysłów to nie mam :D


smiej, a ja juz wyboru nie mam ;d
chuj wie kiedy mialem zdejmowana i bez rozjebania gwintu nie odkrece.
fajnie to wyglada, jak na myjce antena napierdala mi po przedniej szybie.
tyle, ze myjke odwiedzilem tym samochodem raz.
lubie przed domem myc i przy okazji zerknac sobie na wszystkie plyny i pierdoly.
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Mar 13 2013 02:41pm
Quote (Damundo @ 13 Mar 2013 21:25)
pm killah


myslisz ze mi po taniosci opierdoli pol golfa?
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Mar 13 2013 03:01pm
Quote (Prezes @ 13 Mar 2013 21:41)
myslisz ze mi po taniosci opierdoli pol golfa?


Myślę, że jak od rdzy mu się upierdoli wpół to będzie szukał kupca na to co zostanie ^_^
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Mar 13 2013 06:27pm
Quote (bustersss @ Mar 13 2013 09:19pm)
mam podobny problem. znajduje stacje ale nie odbiera sygnalu - ciagly szum. u mnie jest to tuner radiowy.

jesli odbiera slabo to moze byc wzmacniacz antenowy, czesty problem w a4 gdzies czytalem jakis poradnik jak to naprawic.


Quote (trz @ Mar 13 2013 08:28pm)
aż takich mądrych pomysłów to nie mam :D


z radiem kolega ma problem po założeniu xenon do świateł i słabo izolowane kable :D
Member
Posts: 7,776
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Mar 15 2013 02:39pm
nie wiem na chuj mi ale zdałem dzisiaj na C :D

chwale się ofc

This post was edited by jamjestpan on Mar 15 2013 02:40pm
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Mar 16 2013 10:55am
A jak to teraz jest z prawkiem na motor?
Go Back To Polska Topic List
Prev15365375385395401019Next
Add Reply New Topic New Poll