d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev1535536537538539598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Sep 6 2013 12:20am
Quote (kowal2300 @ 5 Sep 2013 21:42)
gracie w tego freloaded?
mozna sie w to wkrecic?
wracacie po resecie do f2?


ja czekam na reset fonline2
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 6 2013 12:52am
hehe nikt nie gra w to guwmo pozdruwkanara
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Sep 6 2013 04:42am
Quote (kowal2300 @ Sep 5 2013 10:42pm)
gracie w tego freloaded?
mozna sie w to wkrecic?
wracacie po resecie do f2?


ja reloaded, jak sie ogarnie to jest ciekawie
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Sep 6 2013 04:44am
Quote (gnuj618 @ Sep 6 2013 12:42pm)
ja reloaded, jak sie ogarnie to jest ciekawie


tez mi sie wydaje ze jest ciekawsze ale nie chce mi sie leverowac:(
Member
Posts: 4,534
Joined: Nov 4 2010
Gold: 1.00
Sep 6 2013 06:05am
Ja po resecie wracam do FOnline2.
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Sep 6 2013 06:05am
Quote (tournevis @ 6 Sep 2013 13:05)
Ja po resecie wracam do FOnline2.


ja z toba ;]
Member
Posts: 4,534
Joined: Nov 4 2010
Gold: 1.00
Sep 6 2013 06:06am
Spx. Jebać przekombinowania zawarte w FOnline -Reloaded.
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Sep 6 2013 06:07am
Quote (iRetwe @ Sep 6 2013 02:05pm)
ja z toba ;]


ja z wami, zrobie doktora mengele na pistolety laserowe
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Sep 6 2013 06:07am
Quote (Lander @ 6 Sep 2013 13:07)
ja z wami, zrobie doktora mengele na pistolety laserowe


a ja Heinricha na laselowe szczelby
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Sep 6 2013 06:08am
Quote (iRetwe @ Sep 6 2013 02:07pm)
a ja Heinricha na laselowe szczelby


laserowa rzesza
Go Back To Polska Topic List
Prev1535536537538539598Next
Add Reply New Topic New Poll