d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1535536537538539805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Dec 27 2012 12:36pm
Quote (toldi @ Dec 27 2012 06:19pm)
toksi daj mi swoj TAG BYM MOGL CI NAJEBAC:D


t0xy

:angry:
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Dec 27 2012 12:57pm
Na max detalach mam 20-22 fps i mnie to wkurwia, zmniejszenie czego bedzie najbardziej optymalnym rozwiazaniem, zeby trochę zwiększyć ilość fpsów? Cieni?

This post was edited by Nensato on Dec 27 2012 12:58pm
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Dec 27 2012 12:59pm
Quote (Nensato @ Dec 27 2012 07:57pm)
Na max detalach mam 20-22 fps i mnie to wkurwia, zmniejszenie czego bedzie najbardziej optymalnym rozwiazaniem, zeby trochę zwiększyć ilość fpsów? Cieni?


Monitora.
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Dec 27 2012 01:05pm
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ 27 Dec 2012 20:59)
Monitora.



hehe rzartownis

kabla od klawiatury nie skrócę, cuz laptop, ale od myszki już próbowałem i nie pomogło(o dziwo)

This post was edited by Nensato on Dec 27 2012 01:06pm
Member
Posts: 358
Joined: Dec 15 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 27 2012 01:08pm
Quote (Nensato @ 27 Dec 2012 20:05)
http://images-0.redbubble.net/img/art/backingcolor:white/product:greeting-card/view:preview/2361126-3-thats-a-good-one.jpg
hehe rzartownis

kabla od klawiatury nie skrócę, cuz laptop, ale od myszki już próbowałem i nie pomogło(o dziwo)


no to polecam skrucic kabel od zasilania

This post was edited by MyAccountIsBlue on Dec 27 2012 01:08pm
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Dec 27 2012 01:17pm
Quote (Nensato @ Dec 27 2012 08:05pm)
http://images-0.redbubble.net/img/art/backingcolor:white/product:greeting-card/view:preview/2361126-3-thats-a-good-one.jpg
hehe rzartownis

kabla od klawiatury nie skrócę, cuz laptop, ale od myszki już próbowałem i nie pomogło(o dziwo)


No to zostaja cienie i/lub zasieg rysowania.
Member
Posts: 13,397
Joined: Jan 31 2010
Gold: 0.00
Dec 27 2012 01:53pm
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Dec 27 2012 01:56pm
Quote (Reksio91 @ 27 Dec 2012 21:53)
http://i45.tinypic.com/sqpmdu.jpg


http://worldoftanks.eu/community/accounts/502752482-reksio91/
Member
Posts: 13,397
Joined: Jan 31 2010
Gold: 0.00
Dec 27 2012 01:57pm
Quote (The_White_Stig @ Dec 27 2012 09:56pm)



myslalem ze nikt nie znajdzie :(
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Dec 27 2012 02:42pm
Quote (Reksio91 @ Dec 27 2012 07:53pm)
http://i45.tinypic.com/sqpmdu.jpg


lubie sobie postrzelac xdd
Go Back To Polska Topic List
Prev1535536537538539805Next
Add Reply New Topic New Poll