☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev
1
535
536
537
538
539
1019
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 220950
Replies: 10186
Track Topic
trz
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold
:
642.50
#5361
Mar 3 2013 12:05pm
Quote (sYa_TPS @ Mar 3 2013 06:48pm)
I dlatego obracałeś się o 360 stopni jadąc z góry o kącie 25 stopni
Damundo
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold
:
2,986.38
#5362
Mar 3 2013 12:12pm
Quote (sYa_TPS @ 3 Mar 2013 18:48)
I dlatego obracałeś się o 360 stopni jadąc z góry o kącie 25 stopni
Witam, kim jesteś? Jesteś tu nowy?
SKONT ZNASZ RZULBERTA
saszas
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold
:
0.00
#5363
Mar 3 2013 04:21pm
Quote (Damundo @ Mar 3 2013 06:12pm)
Witam, kim jesteś? Jesteś tu nowy?
SKONT ZNASZ RZULBERTA
wujek rzulberta jest kumendantem w bukownie, kazdy go zna.
Keisper
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold
:
434.00
#5364
Mar 4 2013 07:25am
http://tablica.pl/oferta/super-wyposazona-hondzia-po-wrednym-mezu-CID5-ID2fHR3.html
Msk
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold
:
0.36
#5365
Mar 5 2013 06:04pm
Quote (Damundo @ 3 Mar 2013 20:12)
Witam, kim jesteś? Jesteś tu nowy?
SKONT ZNASZ RZULBERTA
Wujek Rzoolberda to syn matki papieża
trz
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold
:
642.50
#5366
Mar 13 2013 11:55am
Wie ktoś jaka może być przyczyna słabego odbioru stacji radiowych w samochodzie? Mam radio bose montowane w audi do tej pory odbiór był bardzo dobry, nagle nie łapie prawie żadnej stacji. Antena zewnetrzna sprawna. Płyty CD odtwarza bez wiekszego problemu
This post was edited by trz on Mar 13 2013 11:55am
Rzoolberd
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold
:
0.40
#5367
Mar 13 2013 12:02pm
Quote (trz @ 13 Mar 2013 19:55)
Wie ktoś jaka może być przyczyna słabego odbioru stacji radiowych w samochodzie? Mam radio bose montowane w audi do tej pory odbiór był bardzo dobry, nagle nie łapie prawie żadnej stacji. Antena zewnetrzna sprawna. Płyty CD odtwarza bez wiekszego problemu
Jak sprawdziłeś antene?
trz
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold
:
642.50
#5368
Mar 13 2013 01:00pm
Quote (Rzoolberd @ Mar 13 2013 07:02pm)
Jak sprawdziłeś antene?
podmieniłem na inna
saszas
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold
:
0.00
#5369
Mar 13 2013 01:24pm
Quote (trz @ Mar 13 2013 07:00pm)
podmieniłem na inna
jezdziles na myjke bez wykrecania anteny?
trz
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold
:
642.50
#5370
Mar 13 2013 01:28pm
Quote (saszas @ Mar 13 2013 08:24pm)
jezdziles na myjke bez wykrecania anteny?
aż takich mądrych pomysłów to nie mam
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
535
536
537
538
539
1019
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact