d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15355365375385391019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 642.50
Mar 3 2013 12:05pm
Quote (sYa_TPS @ Mar 3 2013 06:48pm)
I dlatego obracałeś się o 360 stopni jadąc z góry o kącie 25 stopni


:D
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Mar 3 2013 12:12pm
Quote (sYa_TPS @ 3 Mar 2013 18:48)
I dlatego obracałeś się o 360 stopni jadąc z góry o kącie 25 stopni


Witam, kim jesteś? Jesteś tu nowy? :ph34r: SKONT ZNASZ RZULBERTA
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Mar 3 2013 04:21pm
Quote (Damundo @ Mar 3 2013 06:12pm)
Witam, kim jesteś? Jesteś tu nowy? :ph34r: SKONT ZNASZ RZULBERTA


wujek rzulberta jest kumendantem w bukownie, kazdy go zna.
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Mar 5 2013 06:04pm
Quote (Damundo @ 3 Mar 2013 20:12)
Witam, kim jesteś? Jesteś tu nowy? :ph34r: SKONT ZNASZ RZULBERTA


Wujek Rzoolberda to syn matki papieża
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 642.50
Mar 13 2013 11:55am
Wie ktoś jaka może być przyczyna słabego odbioru stacji radiowych w samochodzie? Mam radio bose montowane w audi do tej pory odbiór był bardzo dobry, nagle nie łapie prawie żadnej stacji. Antena zewnetrzna sprawna. Płyty CD odtwarza bez wiekszego problemu

This post was edited by trz on Mar 13 2013 11:55am
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Mar 13 2013 12:02pm
Quote (trz @ 13 Mar 2013 19:55)
Wie ktoś jaka może być przyczyna słabego odbioru stacji radiowych w samochodzie? Mam radio bose montowane w audi do tej pory odbiór był bardzo dobry, nagle nie łapie prawie żadnej stacji. Antena zewnetrzna sprawna. Płyty CD odtwarza bez wiekszego problemu


Jak sprawdziłeś antene?
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 642.50
Mar 13 2013 01:00pm
Quote (Rzoolberd @ Mar 13 2013 07:02pm)
Jak sprawdziłeś antene?


podmieniłem na inna
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Mar 13 2013 01:24pm
Quote (trz @ Mar 13 2013 07:00pm)
podmieniłem na inna


jezdziles na myjke bez wykrecania anteny?
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 642.50
Mar 13 2013 01:28pm
Quote (saszas @ Mar 13 2013 08:24pm)
jezdziles na myjke bez wykrecania anteny?


aż takich mądrych pomysłów to nie mam :D
Go Back To Polska Topic List
Prev15355365375385391019Next
Add Reply New Topic New Poll