d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1534535536537538805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Dec 27 2012 04:31am
Quote (Phrarr @ Dec 27 2012 12:25pm)
Francuskie albo amerykańskie. Mnie pasowały US medy, ale w sumie żabojady też ładnie napierdalają podobno :x


Polecasz komuś kto nie umie grać czołgi francuskie. GG.
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Dec 27 2012 04:42am
Quote (mysk8er @ 27 Dec 2012 12:31)
Polecasz komuś kto nie umie grać czołgi francuskie. GG.


Sam nie grałem od dawna ;D Jak pojmuje nowe rzeczy szybko to ogarnie.
W sumie to medy USA były fajne jak dla mnie. Przyjemnie się nimi grało.
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Dec 27 2012 06:46am
zaczynam grac motzno
Banned
Posts: 1,903
Joined: Aug 5 2007
Gold: 155.10
Warn: 40%
Dec 27 2012 07:43am
Quote (The_White_Stig @ 27 Dec 2012 14:46)
zaczynam grac motzno


akurat jak skonczylem..........................
dawaj jedna.................


/e

wez mnie dodaj z tego drugiego acc
wrth

This post was edited by JerryK on Dec 27 2012 07:44am
Member
Posts: 13,397
Joined: Jan 31 2010
Gold: 0.00
Dec 27 2012 07:44am
Zwycięstwo!
Bitwa: Erlenberg 27 grudnia 2012 14:31:00
Czołg: T26E4 SuperPershing
Doświadczenia: 3 394
Kredytów: 90 727
Osiągnięcia w walce: Służba patrolowa, Snajper, Odznaka mistrzowska:As pancerny

bez premki :P
Banned
Posts: 1,903
Joined: Aug 5 2007
Gold: 155.10
Warn: 40%
Dec 27 2012 07:45am
Quote (Reksio91 @ 27 Dec 2012 15:44)
Zwycięstwo!
Bitwa: Erlenberg 27 grudnia 2012 14:31:00
Czołg: T26E4 SuperPershing
Doświadczenia: 3 394
Kredytów: 90 727
Osiągnięcia w walce: Służba patrolowa, Snajper, Odznaka mistrzowska:As pancerny

bez premki :P


ale czolg prem
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Dec 27 2012 08:05am
Quote (Reksio91 @ Dec 27 2012 02:44pm)
Zwycięstwo!
Bitwa: Erlenberg 27 grudnia 2012 14:31:00
Czołg: T26E4 SuperPershing
Doświadczenia: 3 394
Kredytów: 90 727
Osiągnięcia w walce: Służba patrolowa, Snajper, Odznaka mistrzowska:As pancerny

bez premki :P


Odejmij bonusy ze zdobycia medali i elo.
Member
Posts: 13,397
Joined: Jan 31 2010
Gold: 0.00
Dec 27 2012 08:06am
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ Dec 27 2012 04:05pm)
Odejmij bonusy ze zdobycia medali i elo.


bedzie 2k expa mniej
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Dec 27 2012 11:56am
mam juz czolg 5 poziomu :angry:
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
Dec 27 2012 12:19pm
Quote (t0xy @ Dec 27 2012 05:56pm)
mam juz czolg 5 poziomu  :angry:


toksi daj mi swoj TAG BYM MOGL CI NAJEBAC:D
Go Back To Polska Topic List
Prev1534535536537538805Next
Add Reply New Topic New Poll