☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev
1
534
535
536
537
538
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 147854
Replies: 8046
Track Topic
mysk8er
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold
:
100.00
#5351
Dec 27 2012 04:31am
Quote (Phrarr @ Dec 27 2012 12:25pm)
Francuskie albo amerykańskie. Mnie pasowały US medy, ale w sumie żabojady też ładnie napierdalają podobno :x
Polecasz komuś kto nie umie grać czołgi francuskie. GG.
Phrarr
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold
:
103.00
Warn: 10%
#5352
Dec 27 2012 04:42am
Quote (mysk8er @ 27 Dec 2012 12:31)
Polecasz komuś kto nie umie grać czołgi francuskie. GG.
Sam nie grałem od dawna ;D Jak pojmuje nowe rzeczy szybko to ogarnie.
W sumie to medy USA były fajne jak dla mnie. Przyjemnie się nimi grało.
The_White_Stig
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold
:
143.00
Warn: 30%
#5353
Dec 27 2012 06:46am
zaczynam grac motzno
JerryK
Banned
Posts: 1,903
Joined: Aug 5 2007
Gold
:
155.10
Warn: 40%
#5354
Dec 27 2012 07:43am
Quote (The_White_Stig @ 27 Dec 2012 14:46)
zaczynam grac motzno
akurat jak skonczylem..........................
dawaj jedna.................
/e
wez mnie dodaj z tego drugiego acc
wrth
This post was edited by JerryK on Dec 27 2012 07:44am
GeOx
Member
Posts: 13,397
Joined: Jan 31 2010
Gold
:
0.00
#5355
Dec 27 2012 07:44am
Zwycięstwo!
Bitwa: Erlenberg 27 grudnia 2012 14:31:00
Czołg: T26E4 SuperPershing
Doświadczenia: 3 394
Kredytów: 90 727
Osiągnięcia w walce: Służba patrolowa, Snajper, Odznaka mistrzowska:As pancerny
bez premki
JerryK
Banned
Posts: 1,903
Joined: Aug 5 2007
Gold
:
155.10
Warn: 40%
#5356
Dec 27 2012 07:45am
Quote (Reksio91 @ 27 Dec 2012 15:44)
Zwycięstwo!
Bitwa: Erlenberg 27 grudnia 2012 14:31:00
Czołg: T26E4 SuperPershing
Doświadczenia: 3 394
Kredytów: 90 727
Osiągnięcia w walce: Służba patrolowa, Snajper, Odznaka mistrzowska:As pancerny
bez premki
ale czolg prem
NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
3.43
#5357
Dec 27 2012 08:05am
Quote (Reksio91 @ Dec 27 2012 02:44pm)
Zwycięstwo!
Bitwa: Erlenberg 27 grudnia 2012 14:31:00
Czołg: T26E4 SuperPershing
Doświadczenia: 3 394
Kredytów: 90 727
Osiągnięcia w walce: Służba patrolowa, Snajper, Odznaka mistrzowska:As pancerny
bez premki
Odejmij bonusy ze zdobycia medali i elo.
GeOx
Member
Posts: 13,397
Joined: Jan 31 2010
Gold
:
0.00
#5358
Dec 27 2012 08:06am
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ Dec 27 2012 04:05pm)
Odejmij bonusy ze zdobycia medali i elo.
bedzie 2k expa mniej
t0xy
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold
:
0.00
#5359
Dec 27 2012 11:56am
mam juz czolg 5 poziomu
toldi
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold
:
19.37
#5360
Dec 27 2012 12:19pm
Quote (t0xy @ Dec 27 2012 05:56pm)
mam juz czolg 5 poziomu
toksi daj mi swoj TAG BYM MOGL CI NAJEBAC:D
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
534
535
536
537
538
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact