d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15345355365375381019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Mar 2 2013 12:51pm
Quote (Mentalista @ 2 Mar 2013 17:10)
Brednie.
Podczas błota pośniegowego oczywiście, że odczuje.
a szybsze zużycie nie zależy od czasu tylko przebiegów jakie kroi.


brednie
nie zakladalismy ze jest breja posniegowa i nie mow ze najpierw zobaczy zuzycie opony a potem halas ....
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Mar 3 2013 05:17am
Quote (Keisper @ Mar 2 2013 07:51pm)
brednie
nie zakladalismy ze jest breja posniegowa i nie mow ze najpierw zobaczy zuzycie opony a potem halas ....


a jaka mamy pore roku i warunki mózgu
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Mar 3 2013 05:38am
Quote (Mentalista @ 3 Mar 2013 13:17)
a jaka mamy pore roku i warunki mózgu


nie ma sniegu na ulicy jak zaczelismy pisac bo dyskusja tez byla o zmianie opon na letnie
uzyj mozgu
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Mar 3 2013 05:53am
Quote (Keisper @ Mar 3 2013 12:38pm)
nie ma sniegu na ulicy jak zaczelismy pisac bo dyskusja tez byla o zmianie opon na letnie
uzyj mozgu


masz rację internetowy znawczyku
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Mar 3 2013 10:45am
a w sumie walic dzieciaka

This post was edited by Keisper on Mar 3 2013 10:49am
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Mar 3 2013 11:38am
Co by o kim nie powiedzieć, ludzie jeżdżący zimą na letnich oponach to dla mnie totalni kretyni nie dbający o zdrowie i życie swoje jak i innych. EOT.
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Mar 3 2013 11:40am
Quote (Damundo @ 3 Mar 2013 19:38)
Co by o kim nie powiedzieć, ludzie jeżdżący zimą na letnich oponach to dla mnie totalni kretyni nie dbający o zdrowie i życie swoje jak i innych. EOT.


Ja przejeździłem na letnich z tyłu heheh. Prosze nie obrażac :angry:
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Mar 3 2013 11:40am
Quote (Damundo @ Mar 3 2013 06:38pm)
Co by o kim nie powiedzieć, ludzie jeżdżący zimą na letnich oponach to dla mnie totalni kretyni nie dbający o zdrowie i życie swoje jak i innych. EOT.


co prawda to prawda

Quote (Rzoolberd @ Mar 3 2013 06:40pm)
Ja przejeździłem na letnich z tyłu heheh. Prosze nie obrażac  :angry:

meganka można :rolleyes:

This post was edited by trz on Mar 3 2013 11:40am
Member
Posts: 33,343
Joined: Feb 28 2009
Gold: 0.00
Mar 3 2013 11:48am
Quote (Rzoolberd @ 3 Mar 2013 19:40)
Ja przejeździłem na letnich z tyłu heheh. Prosze nie obrażac  :angry:


I dlatego obracałeś się o 360 stopni jadąc z góry o kącie 25 stopni
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Mar 3 2013 11:50am
Quote (sYa_TPS @ 3 Mar 2013 19:48)
I dlatego obracałeś się o 360 stopni jadąc z góry o kącie 25 stopni


Dlatego, że nie umiałem używać biegów do zjazdu.
Go Back To Polska Topic List
Prev15345355365375381019Next
Add Reply New Topic New Poll