Quote (Damundo @ Mar 3 2013 06:38pm)
Co by o kim nie powiedzieć, ludzie jeżdżący zimą na letnich oponach to dla mnie totalni kretyni nie dbający o zdrowie i życie swoje jak i innych. EOT.
co prawda to prawda
Quote (Rzoolberd @ Mar 3 2013 06:40pm)
Ja przejeździłem na letnich z tyłu heheh. Prosze nie obrażac

meganka można
This post was edited by trz on Mar 3 2013 11:40am