d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev1533534535536537598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Sep 2 2013 10:30am
Quote (Lander @ Sep 2 2013 06:29pm)
a jaki lever


6sg 3flamer (gralbym i juz mial spokojnie z 10, ale mi zajebali ammo w junktown i sie wkurwilem, bo musze teraz sg latac znowu i wyfarmic ammo do flejmera, wiec keracja PUKICO)
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Sep 2 2013 10:32am
Quote (ZoltySubmarine @ Sep 2 2013 06:30pm)
6sg 3flamer (gralbym i juz mial spokojnie z 10, ale mi zajebali ammo w junktown i sie wkurwilem, bo musze teraz sg latac znowu i wyfarmic ammo do flejmera, wiec keracja PUKICO)


:D
złodziejstwo dziala mowisz, moze zrobie ROGALA
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Sep 2 2013 10:34am
Quote (Lander @ Sep 2 2013 06:32pm)
:D
złodziejstwo dziala mowisz, moze zrobie ROGALA


dziala i w chuj op, czesto nawet bez perka nie triggeruje reputation decrease :(
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Sep 2 2013 10:39am
Quote (ZoltySubmarine @ Sep 2 2013 06:34pm)
dziala i w chuj op, czesto nawet bez perka nie triggeruje reputation decrease :(


no w 2238 pamietam pierwsze swoje dni
wchodze do ncr z pelnym plecakiem a jak chce po minucie wychodzic to mialem pusty, wagon amunicji karabiny wszystko ;D
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Sep 2 2013 10:40am
Quote (Lander @ Sep 2 2013 06:39pm)
no w 2238 pamietam pierwsze swoje dni
wchodze do ncr z pelnym plecakiem a jak chce po minucie wychodzic to mialem pusty, wagon amunicji karabiny wszystko ;D


no tylko ammo do flejmera mialem, wiec..................
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Sep 2 2013 02:16pm
40k zarobione i nie mam co z tym zrobic, moze avengera u npc kupic
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Sep 2 2013 02:33pm
Quote (gnuj618 @ Sep 2 2013 10:16pm)
40k zarobione i nie mam co z tym zrobic, moze avengera u npc kupic


odpowiednia liczba cyfr!!1
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Sep 2 2013 02:47pm
Quote (gnuj618 @ Sep 2 2013 10:16pm)
40k zarobione i nie mam co z tym zrobic, moze avengera u npc kupic


daj..............
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Sep 3 2013 02:02am
w New Reno jackpot trafiłem, szafki u wrighta pełne amunicji, jakieś złote zegarki cośtam
w shark club troche wudy i koli
u bishopa jeszcze 8-ball znalazłem :D
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Sep 3 2013 08:21am
a ja moze zaczne szukac skarbow w jaskiniach bo podobno niezle rzeczy tam moga byc
Go Back To Polska Topic List
Prev1533534535536537598Next
Add Reply New Topic New Poll