d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1533534535536537805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Dec 27 2012 03:53am
Quote (mysk8er @ 27 Dec 2012 10:43)
Polecam lekturę, na pewno wyjaśni podstawy i pomoże "dobrać" czołg.
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/79468-jedyny-sluszny-poradnik/


to ty tez w to grasz?
czemu nikt w to nie gral jak ja gralem :o
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Dec 27 2012 03:56am
Quote (EustachyMotyka @ Dec 27 2012 11:53am)
to ty tez w to grasz?
czemu nikt w to nie gral jak ja gralem :o


wlasnie dlatego ze grales :(
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Dec 27 2012 04:01am
Quote (Lander @ 27 Dec 2012 10:56)
wlasnie dlatego ze grales :(


a chcesz solowke na t1?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Dec 27 2012 04:03am
Quote (EustachyMotyka @ Dec 27 2012 12:01pm)
a chcesz solowke na t1?


gram od t7 w gure tylko
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Dec 27 2012 04:04am
Quote (Lander @ 27 Dec 2012 11:03)
gram od t7 w gure tylko


ale 1 raz w ta gre grasz?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Dec 27 2012 04:10am
Quote (EustachyMotyka @ Dec 27 2012 12:04pm)
ale 1 raz w ta gre grasz?


całe życie gram

/e jak nie zgine peirwszy to uznaje to za sukces :D

This post was edited by Lander on Dec 27 2012 04:10am
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Dec 27 2012 04:10am
Quote (Lander @ 27 Dec 2012 11:10)
całe życie gram


wbij na steam, nie bede gadal z toba publicznie na jsp :(
Banned
Posts: 1,903
Joined: Aug 5 2007
Gold: 155.10
Warn: 40%
Dec 27 2012 04:10am
Quote (Lander @ 27 Dec 2012 11:44)
nie gram czerwonymi >:(
janskesi, ten pierwszy sredni czołk fajny


to juz brytyjczycy lepsi


Quote (Lander @ 27 Dec 2012 12:10)
całe życie gram

/e jak nie zgine peirwszy to uznaje to za sukces :D


to nie raszuj jak debil, jak wiekszosc na low tierach
niezaleznie od mapy, na poczatku i tak lepiej przykampic gdzies i zobaczyc jak sie przeciwnicy rozstawili

This post was edited by JerryK on Dec 27 2012 04:11am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Dec 27 2012 04:13am
Quote (EustachyMotyka @ Dec 27 2012 12:10pm)
wbij na steam, nie bede gadal z toba publicznie na jsp :(


wstydniś

wlacza sie
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Dec 27 2012 04:25am
Quote (Lander @ 27 Dec 2012 11:19)
Dobra ttypuwy gram w czolgi, jakie drzewko rozwijac zeby napierdalac


Francuskie albo amerykańskie. Mnie pasowały US medy, ale w sumie żabojady też ładnie napierdalają podobno :x
Go Back To Polska Topic List
Prev1533534535536537805Next
Add Reply New Topic New Poll