Quote (Lander @ 27 Dec 2012 11:44)
nie gram czerwonymi >:(
janskesi, ten pierwszy sredni czołk fajny
to juz brytyjczycy lepsi
Quote (Lander @ 27 Dec 2012 12:10)
całe życie gram
/e jak nie zgine peirwszy to uznaje to za sukces

to nie raszuj jak debil, jak wiekszosc na low tierach
niezaleznie od mapy, na poczatku i tak lepiej przykampic gdzies i zobaczyc jak sie przeciwnicy rozstawili
This post was edited by JerryK on Dec 27 2012 04:11am