Quote (BaR2Sh @ 15 Feb 2013 16:27)
Mial ktos stycznosc z kawasaki zxr6, rocznik ~2000, i honda cbr f3 z rocznika ~97/98? jakies opinie? Na wiosne planuje kupic jeden z tych dwoch, chce na to przeznaczyc okolo 6k pln. Od siebie dodam, ze bardziej sklaniam sie ku hondzie, w sumie opinie o niej tez sa lepsze, ale ten zielony lakier kawasaki<3
Bumpuje!