Quote (The_White_Stig @ 27 Dec 2012 00:47)
a nie no to ladnie, props
czemu nie grasz..............
jezdze juz t4........................
Quote (Lander @ 27 Dec 2012 11:19)
Dobra ttypuwy gram w czolgi, jakie drzewko rozwijac zeby napierdalac
ruskich polecam