d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1532533534535536805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Dec 26 2012 07:53am
mam juz 9 miejsc w garazu za darmo iksde
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Dec 26 2012 07:58am
Quote (toldi @ Dec 26 2012 01:43pm)
toksi gra w czougi XDDDDD


NO

NIE MAM W CO GRAC

This post was edited by t0xy on Dec 26 2012 07:58am
Member
Posts: 13,397
Joined: Jan 31 2010
Gold: 0.00
Dec 26 2012 08:13am
ide katowac m103 :P
Banned
Posts: 1,903
Joined: Aug 5 2007
Gold: 155.10
Warn: 40%
Dec 26 2012 10:58am
Quote (Nensato @ 26 Dec 2012 15:53)
mam juz 9 miejsc w garazu za darmo iksde


SKAD
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Dec 26 2012 04:47pm
a nie no to ladnie, props
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Dec 27 2012 03:19am
Dobra ttypuwy gram w czolgi, jakie drzewko rozwijac zeby napierdalac
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold: 0.00
Dec 27 2012 03:25am
Quote (Lander @ 27 Dec 2012 11:19)
Dobra ttypuwy gram w czolgi, jakie drzewko rozwijac zeby napierdalac


domb barteg rozwijaj
Banned
Posts: 1,903
Joined: Aug 5 2007
Gold: 155.10
Warn: 40%
Dec 27 2012 03:41am
Quote (The_White_Stig @ 27 Dec 2012 00:47)
a nie no to ladnie, props


czemu nie grasz..............
jezdze juz t4........................


Quote (Lander @ 27 Dec 2012 11:19)
Dobra ttypuwy gram w czolgi, jakie drzewko rozwijac zeby napierdalac


ruskich polecam
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Dec 27 2012 03:43am
Quote (Lander @ Dec 27 2012 11:19am)
Dobra ttypuwy gram w czolgi, jakie drzewko rozwijac zeby napierdalac


Polecam lekturę, na pewno wyjaśni podstawy i pomoże "dobrać" czołg.
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/79468-jedyny-sluszny-poradnik/
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Dec 27 2012 03:44am
Quote (JerryK @ Dec 27 2012 11:41am)
czemu nie grasz..............
jezdze juz t4........................




ruskich polecam


nie gram czerwonymi >:(
janskesi, ten pierwszy sredni czołk fajny
Go Back To Polska Topic List
Prev1532533534535536805Next
Add Reply New Topic New Poll