Quote (ManiakS @ Feb 28 2013 05:39pm)
tak, tylko ze letnie > zimowe w kazdych warunkach oprocz sniegu. Nawet jak jest -8 na polu
kazdy producent przedstawia aprobate techniczna produktu i wskazania eksploatacyjne.
szczerze mowiac jeszcze nie spotkalem sie z zapewnieniami producenta, ktory chwalil sie takimi wlasciwosciami opon letnich.
roznice na asfalnie nie sa jakies ogromne, a na sniegu juz tak.
generalnie bym mial wyjebane na czym kto jezdzi, ale jak cep na letnich w zime powoduje kolizje z tego powodu, albo jak nie moze podjechac pod wzniesienie, to juz inna sprawa.
panow z letnimi w zime zapraszam tutaj:
