d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15325335345355361019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,963
Joined: Jan 22 2007
Gold: 1.00
Feb 28 2013 08:01am
Quote (Paavo @ 28 Feb 2013 14:58)
Ja całą zimę na letnich przejeździłem :blush:


No to dobry zawodnik z ciebie, osobiscie bym sie troche bal w te najwieksze sniegi.. Ale w sumie to przekonales mnie. Ide zmieniac ;p Dla mnie letnie to same plusy, wieksze felgi - mniejsze spalanie + nie bedzie bicia na kierownicy(pewnego pieknego poranka, wpadlem w poslizg i uwalilem felga w kraweznik, pewnie sie pogiela ;/)
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Feb 28 2013 08:05am
Quote (Paavo @ Feb 28 2013 03:58pm)
Ja całą zimę na letnich przejeździłem :blush:

ja rowniez mam 4x4 i niczego sie nie boje ;)

This post was edited by ShiSeido on Feb 28 2013 08:09am
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Feb 28 2013 08:27am
Quote (ShiSeido @ 28 Feb 2013 13:59)
To jest POLSKA ..


Tylko tutaj zrobisz z opla mercedesa :D
Member
Posts: 8,963
Joined: Jan 22 2007
Gold: 1.00
Feb 28 2013 10:08am
no i wlasnie zauwazylem ze zostalem wyjebany przez wulkanizatora jak kupowalem opony. Sprzedal mi tak jakby dwie opony z lewej strony. Tak, ze z lewej strony bieznik normalnie sie rozchodzi w strone w ktora kreci sie kolo, a z prawej strony bieznik rozchodzi sie odwrotnie
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Feb 28 2013 11:16am
Quote (ManiakS @ Feb 28 2013 01:52pm)
Zmieniacie juz oponki na letnie :)? Ja chyba sie juz dzis wybiore do garazu


oj jeszcze nie.
przymrozki w nocy i letnie beda jeszcze twarde ;<
za letnie w zime powinni stawiac mandaty w chuj.
jak kogos nie stac na utrzymanie samochodu, to nie powinien go kupowac.
Member
Posts: 8,963
Joined: Jan 22 2007
Gold: 1.00
Feb 28 2013 11:39am
Quote (saszas @ 28 Feb 2013 18:16)
oj jeszcze nie.
przymrozki w nocy i letnie beda jeszcze twarde ;<
za letnie w zime powinni stawiac mandaty w chuj.
jak kogos nie stac na utrzymanie samochodu, to nie powinien go kupowac.


tak, tylko ze letnie > zimowe w kazdych warunkach oprocz sniegu. Nawet jak jest -8 na polu
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Feb 28 2013 12:02pm
Quote (ManiakS @ Feb 28 2013 05:39pm)
tak, tylko ze letnie > zimowe w kazdych warunkach oprocz sniegu. Nawet jak jest -8 na polu


kazdy producent przedstawia aprobate techniczna produktu i wskazania eksploatacyjne.
szczerze mowiac jeszcze nie spotkalem sie z zapewnieniami producenta, ktory chwalil sie takimi wlasciwosciami opon letnich.
roznice na asfalnie nie sa jakies ogromne, a na sniegu juz tak.
generalnie bym mial wyjebane na czym kto jezdzi, ale jak cep na letnich w zime powoduje kolizje z tego powodu, albo jak nie moze podjechac pod wzniesienie, to juz inna sprawa.
panow z letnimi w zime zapraszam tutaj:
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Feb 28 2013 11:37pm
Quote (ManiakS @ 28 Feb 2013 17:08)
no i wlasnie zauwazylem ze zostalem wyjebany przez wulkanizatora jak kupowalem opony. Sprzedal mi tak jakby dwie opony z lewej strony. Tak, ze z lewej strony bieznik normalnie sie rozchodzi w strone w ktora kreci sie kolo, a z prawej strony bieznik rozchodzi sie odwrotnie


To Ci zle zalozyl te opony na felgi. Jezeli sa to identyczne opony to nie ma innej opcji.
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Mar 1 2013 02:07am
Quote (ManiakS @ 28 Feb 2013 19:39)
tak, tylko ze letnie > zimowe w kazdych warunkach oprocz sniegu. Nawet jak jest -8 na polu


jeszcze za zimno zeby letnia opona kleiła jak powinna
glupoty ogolnie piszesz

This post was edited by Keisper on Mar 1 2013 02:20am
Member
Posts: 8,963
Joined: Jan 22 2007
Gold: 1.00
Mar 1 2013 06:14am
Quote (zuz9 @ 1 Mar 2013 06:37)
To Ci zle zalozyl te opony na felgi. Jezeli sa to identyczne opony to nie ma innej opcji.


jakie sa konsekwencje takiej jazdy? Opone a sie obrocic chyba, to pojade do wulkanizatora
Go Back To Polska Topic List
Prev15325335345355361019Next
Add Reply New Topic New Poll