d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15305315325335341019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Feb 25 2013 01:25pm
Quote (tamburyn @ Feb 25 2013 08:23pm)
chyba Ty -_-

:angry:



właśnie tego chcę uniknąć :rolleyes:


czemu?
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Feb 25 2013 01:34pm
Quote (trz @ 25 Feb 2013 21:25)
czemu?


jakoś tak,
nie podam Ci konkretnego powodu :)

zresztą- cóż takiego kupisz za 15k z VW?
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Feb 25 2013 02:19pm
Quote (tamburyn @ 25 Feb 2013 20:34)
jakoś tak,
nie podam Ci konkretnego powodu :)

zresztą- cóż takiego kupisz za 15k z VW?


Golfa 3, passata b5, audi a4


XD Polecam
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Feb 25 2013 11:51pm
Quote (Mentalista @ 25 Feb 2013 19:15)
z tego co widze chyba nie dostane tego autka w tej cenie i bede musial poszukac czegos innego...


Szukaj dalej, jeszcze aż tak długo nie szukasz.
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Feb 26 2013 07:10am
Quote (Mentalista @ 25 Feb 2013 18:15)
z tego co widze chyba nie dostane tego autka w tej cenie i bede musial poszukac czegos innego...


Zawsze możesz pojeździć i namierzyć jakiś ładny egzemplarz, a następnie zabrać go na jazdę próbną bez wiedzy właściciela. Najlepiej pod osłoną nocy :ph34r:
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Feb 26 2013 07:15am
Quote (Mentalista @ 25 Feb 2013 19:15)
z tego co widze chyba nie dostane tego autka w tej cenie i bede musial poszukac czegos innego...


a co z tym wiśniowym?
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Feb 26 2013 07:46am
Quote (Rzoolberd @ Feb 26 2013 02:15pm)
a co z tym wiśniowym?


progi pognite, wrzodow kilka, siedzenia zjebane, elektryka szaleje, prawa szyba nie dziala, swiatla wsteczne i oswietlenie tablicy nie dziala, krzyzak wyjebany, koncowka drążkow kierowniczych.
Silnik igielka, suchutki, chodzi rowniutko i z pierdolnięciem czuć pod nogą te 150 koników.
W sumie z a9,6k niezla opcja ale to jeszcze nie jest to.
/e szyba przednia pęknięta, chyba któraś z tylnych felg krzywa/źle wywarzona bo bicie przy 80kmh jak chuj, prawy podajnik pasow sie nie wysuwa i w chuj takich pierdółek do roboty wlasnie.

This post was edited by Mentalista on Feb 26 2013 07:47am
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Feb 26 2013 08:08am
Quote (Mentalista @ 26 Feb 2013 15:46)
progi pognite, wrzodow kilka, siedzenia zjebane, elektryka szaleje, prawa szyba nie dziala, swiatla wsteczne i oswietlenie tablicy nie dziala, krzyzak wyjebany, koncowka drążkow kierowniczych.
Silnik igielka, suchutki, chodzi rowniutko i z pierdolnięciem czuć pod nogą te 150 koników.
W sumie z a9,6k niezla opcja ale to jeszcze nie jest to.
/e szyba przednia pęknięta, chyba któraś z tylnych felg krzywa/źle wywarzona bo bicie przy 80kmh jak chuj, prawy podajnik pasow sie nie wysuwa i w chuj takich pierdółek do roboty wlasnie.


Jak tyle rzeczy do roboty to może koleś by opuścił jeszcze sporo?? Najważniejszy silnik imo.
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Feb 26 2013 08:20am
Quote (Rzoolberd @ Feb 26 2013 03:08pm)
Jak tyle rzeczy do roboty to może koleś by opuścił jeszcze sporo?? Najważniejszy silnik imo.


to juz jest po opuszczeniu, poczatkowa cena to 10900
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Feb 26 2013 11:59am
Quote (tamburyn @ Feb 25 2013 08:34pm)
jakoś tak,
nie podam Ci konkretnego powodu :)

zresztą- cóż takiego kupisz za 15k z VW?


mam wymieniać wszystkie modele z każdej marki?
Go Back To Polska Topic List
Prev15305315325335341019Next
Add Reply New Topic New Poll