Quote (Rzoolberd @ Feb 26 2013 02:15pm)
a co z tym wiśniowym?
progi pognite, wrzodow kilka, siedzenia zjebane, elektryka szaleje, prawa szyba nie dziala, swiatla wsteczne i oswietlenie tablicy nie dziala, krzyzak wyjebany, koncowka drążkow kierowniczych.
Silnik igielka, suchutki, chodzi rowniutko i z pierdolnięciem czuć pod nogą te 150 koników.
W sumie z a9,6k niezla opcja ale to jeszcze nie jest to.
/e szyba przednia pęknięta, chyba któraś z tylnych felg krzywa/źle wywarzona bo bicie przy 80kmh jak chuj, prawy podajnik pasow sie nie wysuwa i w chuj takich pierdółek do roboty wlasnie.
This post was edited by Mentalista on Feb 26 2013 07:47am