Quote (JerryK @ 24 Dec 2012 01:18)
Zaczalem w sumie niemieckimi grac, ale jakas taka chujnia
jak lekkie to albo usa/zsrr lub francuskie - od t7 maja magazynki
/ger - akurat najgorszy wybur
/ podaj nick to pomoge xd
This post was edited by The_White_Stig on Dec 23 2012 05:22pm